EDGARS TOČS UN RIHARDS FINSTERS MASKAVĀ IEKĻŪST PASAULES TŪRES POSMA PAMATTURNĪRĀ

Pasaules tūres posma pamatturnīrā pludmales volejbolā Maskavā ar divām uzvarām iekļuvis Edgars Točs un Rihards Finsters, kuri pārspēja Norvēģijas un Šveices duetus.

Triju zvaigžņu posmā Maskavā šodien notika kvalifikācijas sacensības, kurās piedalījās arī tajās ar 20 numuru izliktie latvieši Edgars Točs un Rihards Finsters. Laukumā aizvadot sešus setus, izdevās gūt divas uzvaras.

Vispirms Finsters un Točs ar 2:1 (-18, 19, 12) pieveica norvēģus Danielu Bergerudu un Matiasu Berntsenu, kuri kvalifikācijas turnīrā bija izsēti ar 13. numuru, bet 2. kārtā – arī šveiciešus Niko Bēleru un Marko Kratigeru (4.), kuri 1. kārtā bija brīvi. Šajā cīņā pēc uzvaras 1. seta ar 22:20 nācās piekāpties 2. setā – 18:21. Arī 3. setu vareni sāka šveicieši (5:1), taču seta turpinājumā latvieši panāca pretiniekus un svinēja uzvaru setā un visā spēlē, iekļūstot pamatturnīrā, - 2:1 (20, -18, 13).

Vietu pamaturnīrā, kas sāksies rīt, jau iepriekš bija nodrošinājis Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu un Mārtiņš Pļaviņš ar Haraldu Regžu.

Vairāk par turnīru šeit.