JĀNIS ŠMĒDIŅŠ UN ALEKSANDRS SAMOILOVS MASKAVĀ IZSLĒGŠANAS TURNĪRĀ

Ar uzvaru pirmajā cīņā Maskavā pasaules tūres posma izslēgšanas spēlēs iekļuvis Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs, bet Edgars Točs un Rihards Finsters, kā arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža par dalību play-off turnīrā cīnīsies rīt.

Triju zvaigžņu posmā Maskavā ierasto triju spēļu vietā četru duetu grupā grupā ir jāaizvada tikai divas. Vispirms turnīrā ar augstāko numuru izsētie tiekas ar zemāk izsētajiem, diviem atlikušajiem duetiem uzvarētāju noskaidrojot savstarpējā spēlē. Otrajā spēlē pirmā mača uzvarētāji savā starpā noskaidro grupas uzvarētāju, kurš nodrošina vietu izslēgšanas spēļu otrajā kārtā, bet zaudētāji noskaidro to duetu, kam sacensības Maskavā būs beigušās.

Minimālo uzdevumu ar uzvaru pirmajā spēlē izpildīja turnīra pirmais pāris Šmēdiņš ar Samoilovu, kuri ar 2:0 (13, 20) apspēlēja krievus Aleksandru Ļihoļetovu un Iļju Ļešukovu (32.). Otrajā mačā cīņā par 1. vietu grupā gan nācās zaudēt austriešiem Klemensam Dopleram un Aleksanderam Horstam (17.) - 0:2 (-15, -13).

Abiem pārējiem Latvijas duetiem cerības uz turnīra turpināšanu nācās atlikt uz spēli piektdienas rītā, jo Mārtiņš Pļaviņš ar Haraldu Regžu (18.) ar 0:2 (-24, -13) piekāpās citam krievu duetam Oļegs Stojanovskis/Artjoms Jarzutkins (15.), bet Edgars Točs un Rihards Finsters (29.) ar 0:2 (-14, -15) – Filam Dalhauseram un Nikam Lusenam (ASV, 4.). Pļaviņš un Regža rīt tiksies ar čehiem Odreju Perusiču un Dāvidu Švaineru, kuri Maskavā izlikti ar 31. numuru, bet Točs ar Finsteru – ar amerikāniem Teiloru Krabu un Džeiku Gibu, kuriem ticis 13. numurs. Abiem Latvijas duetiem spēle notiks pulksten 10:40.

Vairāk par turnīru šeit.