ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS MASKAVĀ IZCĪNA 4. VIETU

Pasaules tūres posmā Maskavā šodien Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš spēlē par 3. vietu turnīrā ar 1:2 (18, -14, -8) piekāpās mājiniekiem Oļegam Stojanovskim un Artjomam Jarzutkinam.

Pasaules tūres triju zvaigžņu posmā Maskavā ar 1. numuru izliktais Latvijas duets ierindojās 4. vietā, izcīnot 300 reitinga punktus un 4000$ naudas balvu.

Cīņā par 3. vietu viņu pretinieki bija mājinieki Oļegs Stojanovskis un Artjoms Jarzutkins (Maskavā izlikti ar 15. numuru), pret kuriem līdzšinējās četrās cīņās bija izcīnītas trīs uzvaras. Šodien otro panākumu savstarpējos mačos izcīnīja krievu pludmales volejbolisti.

1. setā vadībā Samoilovs ar Šmēdiņu izvirzījās tikai pēc Aleksandra māņu sitiena – 10:9, taču seta otrā puse piederēja tieši Latvijas sportistiem. Šmēdiņa eiss 1. zonas devītniekā un Samoilova bloks pret Stojanovski atnesa uzvaru setā – 21:18.

Abi pēdējie seti turnīrā latviešiem neizdevās. Drīz vien pēc seta sākuma Krievijas pludmales volejbolisti izvirzījās vadībā un arvien attālinājās rezultātā, finišējot ar Samoilova raidīto bumbu 20 gadus vecā Stojanovska tīklā – 1:2 (18, -14, -8).

Jau ziņots, ka Maskavā dalītā 17.vietā ierindojās Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža un Edgars Točs/Rihards Finsters. Katrs pāris izcīnīja 120 reitinga punktus un 1500$ naudas balvu.