ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS BĀDENĒ IEKĻŪST CETURTDAĻFINĀLĀ

Eiropas čempionāta Masters posmu Bādenē ar panākumu pār mājiniekiem uzsācis Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, bet Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku pēc diviem zaudējumiem sacensības beigušas dalītā 9. vietā.

Saspringta pirmā cīņa Bādenē padevās pasaules ranga līderiem Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam. Pēc zaudējuma 1. setā ar 20:22 otrajā tikai seta galotnē izdevās uzvarēt ar 24:22, bet trešajā setā jau noteicēji laukumā bija Samoilovs ar Šmēdiņu – 15:9.

Tā kā ar 12. numuru turnīrā izsētie austrieši zaudēja arī norvēģiem Matiasam Berntsenam un Kristianam Sandlijam Serumam (8.) ar 1:2 (18, -15, -17), Jānis ar Aleksandru nodrošināja dalību labāko astotniekā un izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā. Rīt cīņā par pirmo vietu latvieši pulksten 12:00 pēc Latvijas laika tiksies ar norvēģiem.

Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras Bādenē bija izliktas ar 12. numuru, abās spēlēs piekāpās pieredzējušākajām pretiniecēm. Vispirms tika atzīts turnīra galveno favorīšu Vācijas dueta Karla Borgere/Margareta Kozuha pārākums ar 0:2 (-14, -11), bet pēc tam sekoja zaudējums mačā ar Krievijas duetu Jevgeņija Ukolova/Anastasija Barsuka (8.) – 0:2 (-18, -14). Graudiņa un Kravčenoka posmā ierindojās dalītā 9. vietā un nopelnīja 96 punktus pasaules rangam, kā arī 750 eiro prēmiju.