NOSKAIDROTI LATVIJAS PĀRI JAUNATNES KONTINENTĀLĀ KAUSA SACENSĪBĀM

Par Latvijas pārstāvjiem Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) rīkotā Jaunatnes Kontinentālā kausa kvalifikācijas turnīrā pludmales volejbolā kļuvuši Jānis Jansons/Roberts Kļaviņš un Anete Namiķe/Vanesa Grosberga.

No 2000. līdz 2003. gadā dzimušie Latvijas pludmales volejbolisti noskaidrojuši savus pārstāvjus 2018. gada jaunatnes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram. Sešu meiteņu duetu konkurencē divu dienu cīņās spēcīgākās izrādījās BeachBox Gepardi trenera Riharda Finstera trenētās Anete Namiķe un Vanesa Grosberga, bet puišu konkurencē pirmo vietu ieņēma Murjāņu Sporta ģimnāzijas trenera Laura Iecelnieka audzēkņi Jānis Jansons un Roberts Kļaviņš.

Vietas Eiropas kontinenta pārstāvniecībai jaunatnes olimpiskajās spēlēs tiks dalītas CEV jaunatnes Kontinentālā kausa atlases sacensībās jauniešiem. Tām pieteikušies pa vienam duetam no 38 valstīm puišiem un 41 pāris – meitenēm. 1. posmā šovasar astoņās grupās ar vidēji piecām komandām grupā tiks noskaidrotas divas labākās valstis katrā grupā, kopā 16 komandas, kas nākamā gada vasarā sadalīs pa piecām ceļazīmēm uz Buenosairesu gan puišiem, gan meitenēm. Spēles Argentīnas galvaspilsētā notiks 2018. gada rudenī.

Katru izlasi pārstāv tikai pa vienam meiteņu un puišu duetam. Latvijas puišu un meiteņu izlase iedalīta grupā ar Šveici, Slovēniju un Moldovu, kā arī Slovākiju (tikai meitenes). Sacensības notiks no 21. līdz 22. jūlijam Slovēnijā.

Pirmās ceļazīmes jau sadalītas Maskavā, kur vietu finālturnīrā nopelnīja Krievijas un Grieķijas puiši un meitenes.

Vairāk par CEV jaunatnes Kontinentālā kausa sacensībām lasiet šeit.