NEVEIKSMĪGĀ CETURTDIENA GŠTĀDĀ

Gštādas (Šveice) Major sērijas pamatturnīrā šodien zaudēja gan Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, gan Mārtiņš Pļaviņš ar Haraldu Regžu.

Gštādas Major sērijas turnīrā šodien Latvijas dueti aizvadīja otrās spēles grupā, abās piedzīvojot zaudējumu.

Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš (izlikti sacensībās ar 5. numuru) pēc sīvā cīņā uzvarēta pirmā seta (22:20) piekāpās divos nākamajos jaunajiem norvēģu talantiem Andersam Molam un Kristianam Serumam (21.) ar 1:2 (20, -18, -9). Šī norvēģiem līdz šim ir lielākā uzvara karjerā pieaugušo turnīros. Pagājušogad Klāgenfurtē viņi jau bija pieveikuši turnīrā ar 5. numuru izliktos krievus Vjačeslavu Krasiļņikovu un Konstantīnu Semjonovu, taču pasaules ranga līderus viņi Gštādā pieveica pirmoreiz karjerā. Rīt, pulksten 15:00 pēc Latvijas laika, latvieši tiksies ar Eiropas U-22 turnīra uzvarētājiem krieviem Oļegu Stojanovski un Artjomu Jarzutkinu (12.), kuri šodien ar 1:2 (-18, 15, -6) atzina itāliešu Aleksa Ranjeri un Adriana Karambulas pārākumu.

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri Gštādā izsēti ar 23. numuru, šodien piekāpās Krievijas duetam Ņikita Ļamins/Vjačeslavs Krasiļņikovs (7.) - 0:2 (-16, -14) un rīt, pulksten 17:00 pēc Latvijas laika, cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā tiksies ar beļģiem Tomu van Valli un Drīsu Koikelkorenu (26.), kuri šodien piekāpās poļiem Pjotram Kantoram un Bartošam Lošjakam (10.) ar 0:2 (-13, -17).

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.