VIENA UZVARA SEŠĀS SPĒLĒS

Gštādas (Šveice) Major sērijas pamatturnīrā šodien zaudēja gan Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, gan Mārtiņš Pļaviņš ar Haraldu Regžu.

Gštādas Major sērijas turnīra grupu fāzi abi Latvijas dueti pabeiguši ar vienu uzvaru un pieciem zaudējumiem. Izslēgšanas spēlēs iekļuvis Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu.

Turnīrā ar 5. numuru izliktais Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš šodien E grupas pēdējā spēlē piekāpās Eiropas U-22 čempioniem krieviem Oļegam Stojanovskim un Artjomam Jarzutkinam (12.) - 1:2 (20, -15, -16) –, taču papildrādītājos apsteidza Krievijas duetu, izcīnot trešo vietu un dalību play-off turnīrā. Rīt izslēgšanas spēļu 1. kārtā latvieši tiksies ar Polijas duetu Mihalu Brilu un Gžegožu Fijaleku (16.).

Tikmēr Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri Gštādā izsēti ar 23. numuru, piedzīvoja trešo zaudējumu divos setos un izstājās no turnīra. Šodien viņi bija spiesti atzīt beļģu Toma van Valles un Drīsa Koikelkorena (26.) pārākumu ar 0:2 (-12, -13). Līdz ar to pēdējā vieta grupā, un no Gštādas abi mājās vedīs 180 punktus pasaules rangam un 4000 ASV dolāru prēmiju.

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.