PASAULES U-21 ČEMPIONĀTU PLUDMALES VOLEJBOLĀ LATVIJA SĀK AR TRIM UZVARĀM

Sekmīgi pasaules U-21 čempionātu Ķīnas pilsētā Ņaņdzinā uzsākuši Latvijas dueti. Mihails Samoilovs ar Kristapu Šmitu izcīnījuši vienu uzvaru, bet Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku – divas.

Labo izlozi pasaules čempionāta sākumā par 100 procentiem izmantoja Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku. Ar 10. numuru turnīrā izsētās latvietes G grupā vispirms pārliecinoši apspēlēja Indonēzijas duetu Maria Dviningtjasa un Vitria Rahaju (23.) - 2:0 (8, 12), bet pēc tam arī DĀR pārstāves Tamlinu Tomasu un Mananu Mosju (26.) - 2:0 (4, 10). Cīņā par 1. vietu grupā Graudiņa un Kravčenoka rīt, pulksten 9:20 pēc Latvijas laika, tiksies ar nīderlandietēm Džoju Stubi un Katju Stamu (7.), kuras šodien arī tika pie divām uzvarām.

Turnīru spēcīgā grupā ar panākumu uzsāka arī Latvijas pludmales volejbolisti Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs. Ņaņdzinā ar 16. numuru izliktie latvieši C grupā ar 2:0 (12, 22) pārspēja kanādiešus Loganu Mendu un Tomasu Sorru. Rīt, pulksten 4:20 pēc Latvijas laika, Latvijas duets tiksies ar turnīra trešo pāri meksikāņiem Hošua Gastonu Gaksiolu Leivu un Hosē Anhelu Kardenasu Valdesu, bet 11:00 pēc Latvijas laika – ar spēcīgo Spānijas duetu, kurš gan bija spiests spēlēt kvalifikācijā, Oskars Himeness Gutjerress un Alehandro Uerta Pastors (30.). Abu pretinieku savstarpējā spēlē šodien ar 2:0 (20, 21) pārāki bija spāņi.

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.