SAULKRASTU KOKTEILĪ INTRIĢĒJOŠI ASTOTDAĻFINĀLI

Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ERGO OPEN 2017 5. posmā “Saulkrastu kokteilī” visi favorīti iekļuvuši izslēgšanas turnīrā, taču izloze parūpējusies par vairākiem interesantiem astotdaļfināliem.

D grupā ar 13. numuru izliktie lietuvieši Gilberts Kerpe/Patriks Stankevičus jau ne pirmo reizi šosezon apliecināja, ka viņu spēlētprasme ir neatbilstoša zemajam izsēšanas numuram turnīrā, kļūstot par grupas uzvarētājiem un apspēlējot Tomu Šmēdiņu un Aleksandru Soloveju (4.) ar 2:1 (-17, 17, 12). Tas pirmajiem deva pretī play-off 1. kārtā tautiešus Arturu Vasiļjevu un Dmitro Šlominu (23.), bet Šmēdiņam vecākajam un Solovejam tagad sava varēšana būs jāapliecina pret Atvaru Vildi un Armandu Āboliņu (5.), kuri grupas turnīrā tika galā ar iepriekšējā posma nemiera cēlājiem Matīsu Gabdulļinu un Arni Reliņu (21.) - 2:1 (16, -19, 12). Tas sola vēl vienu aizraujošu astotdaļfinālu, jo Gabdulļina un Reliņa pretinieki būs turnīra trešais duets Edgars Točs un Rihards Finsters.

Tāpat perfekti pludmales volejbolam piemērotajos laika apstākļos debiju šosezon ar vienu uzvaru grupā atzīmēja vecmeistars Austris Štāls, kurš kopā ar Viktoru Koržeņeviču bija izlikti ar pēdējo 24. numuru. Viņi mājās aizsūtīja Rihardu Vilmani un Arti Danieku (9.) - 2:0 (13, 14) – un arī Sandrim Andrejevam un Ģirtam Glāzeram (8.) piekāpās tikai trijos setos. Štāls un Koržeņevičs rīt astotdaļfinālā tiksies ar Jāni Šmēdiņu un Ingaru Ivanovu (2.).

Jau tradicionāli liels ERGO OPEN 2017 posmos ir viesu pulks no Lietuvas. Šoreiz uz Saulkrastiem atbraukuši seši pāri. Divi no viņiem nepārvarēja kvalifikācijas turnīra barjeru, bet izslēgšanas cīņās iekļuvuši trīs dueti, arī Arns Rumševičs un Luks Kazdailis (6.), kuriem ceļu uz ceturtdaļfinālu mēģinās aizšķērsot Jānis Rudzītis un Toms Benjavs (15.).

Citos astotdaļfinālos jau no pulksten 10:00 savā starpā tiksies: Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža (1.) - Mārtiņš Dauburs/Uģis Puķītis (19.), Glāzers/Andrejevs (8.) - Jānis Gabranovs/Sandris Turlajs (22.) un Raimonds Vilmanis/Kaspars Salmiņš (7.) - Dāvis Nātriņš/Gints Antoms (17.).

Šosezon Latvijas čempionātā ERGO OPEN 2017 pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā, kurš no 4. līdz 6. augustam notiks Jūrmalas pludmales centrā, kurā divas nedēļas pēc ERGO OPEN fināla norisināsies Eiropas čempionāts.

Jau piekto gadu aizraujošu čempionāta norisi palīdz nodrošināt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Čempionātu atbalsta Ventspils, Jūrmalas un Alūksnes pilsētas domes.

Ieeja uz visām ERGO OPEN 2017 spēlēm ir BEZ MAKSAS, tāpēc ikviens pludmales volejbola līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt spraigās spēles ar konkursiem skatītājiem, karsējmeiteņu uzstāšanos un augsta līmeņa pludmales volejbolu.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem šeit.