PĻAVIŅŠ/REGŽA OLŠTINĀ IZCĪNA 4. VIETU

Pasaules tūres posmā Olštinā (Polija) Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža šodien lietū zaudēja meksikāņiem Huanam Virhenam un Lombardo Ontiverosam, ieņemot 4. vietu.

Pasaules tūres 4 zvaigžņu posmā Olštinā īsta cīņa par uzvaru spēlē un 3. vietu turnīrā bija tikai 2. setā. Pirmajā latvieši jau seta sākumā regulāri kļūdījās uzbrukuma sitienos, dodot pretiniekiem 9:2 handikapu. Kad rezultāts bija 12:18, medicīniskā pārtraukuma laikā ārsts darbojās gar Regžas celi, un laukumā Haralds atgriezās ar apsaitētu kāju. Tas līdzēja, un atlikušo spēles nogriezni viņš spēlēja labāk. Arī Pļaviņš cītīgi rāvās aizsardzībā, taču spēles beigās atkal Regža bija tas, kurš pēc paša slikti uzņemtas serves sita autā, un ar 2:0 (17, 20) uzvaru un 3. vietu turnīrā izcīnīja meksikāņi Huans Virhens un Lombardo Ontiveross.

Tomēr izcīnīto pasaules ranga punktu (400 p.) un naudas prēmijas (8000 ASV dolāri) ziņā Mārtiņam un Haraldam šis ir veiksmīgākais turnīrs kopš 2015. gada nogales.

Finālā Vācijas duets Larss Flīgens/Markuss Bekermans (25.) ar 2:1 (-15, 18, 11) apspēlēja amerikāņus Raienu Doertiju un Džonu Haidenu.