BEĻĢI BIJA STABILĀKI

Pasaules čempionātu pludmales volejbolā Vīnē pirmie uzsākuši Edgars Točs un Rihards Finsters, kas ar 1:2 (-14, 19, -13) piekāpās beļģiem Drīsam Koikelkorenam un Tomam van Vallem.

Ne tikai pirmie no Latvijas duetiem, bet arī pirmie visā čempionātā uz otrā laukuma šodien kāpa Edgars Točs un Rihards Finsters, kuriem turnīrā piešķirts 30. numurs. Favorīti bija pretinieki – šosezon labi spēlējošie Beļģijas pludmales volejbolisti Drīss Koikelkorens un Toms van Valle (19.).

Kaut arī pirmo punktu mačā izcīnīja latvieši, beļģi drīz pārņēma vadību. Van Valles bloks sagādāja grūtības Točam, bet abi Latvijas pludmales volejbolisti bieži kļūdījās servēs, pārliecinoši zaudējot 1. setu ar 14:21.

2. seta sākumā, sākot servēt pa van Valli, izdevās gūt vairākus punktus, autā sita Koikelkorens, un ar 1:5 beļģi bija spiesti iet pārtraukumā. Divreiz viņiem izdevās panākt neizšķirtu, bet galavārds piederēja Točam, kurš nobloķēja Koikelkorenu – 21:19.

3. sets sākās ar Riharda un Edgara māņu sitieniem autā, un jau pēc 0:3 pāris gāja ievilkt elpu pārtraukumā. Līdzēja. Izdevās panākt neizšķirtu, taču seta galotni izšķīra divas Finstera kļūdas – serve un sitiens tīklā – 1:2 (-14, 19, -13).

Uzvaru Vīnē gaidām pēcpusdienā, kad pulksten 16:00 Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs (2.) tiksies ar venecuēliešiem Honatanu Golindano un Karlosu Ranhelu (47.).

Vairāk par pasaules čempionātu lasiet šeit.

Spēlēm interneta tiešraidē reģistrējoties iespējams sekot šeit.

Nedaudz veiksmes un uzvara būtu mūsu 1:2 pret Beļģiem, galvas augšā