PĻAVIŅŠ AR REGŽU PALAIŽ GARĀM IESPĒJAS

Pasaules čempionātu pludmales volejbolā ar zaudējumu sācis Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kas ar 0:2 (-14, -19) piekāpās čīliešiem – Marko un Estebanam Grimaltam.

1. setu Mārtiņš ar Haraldu lielā mērā ar savām kļūdām zaudēja pirmajās piecās izspēlēs – 1:4. Pēc tam noritēja visumā līdzīga cīņa, taču brālēni no Čīles pamanījās nemanāmi pārsvaru palielināt līdz 21:14.

2. seta sākums jau labāks padevās latviešiem, kas izvirzījās divu punktu vadībā – 3:1. Čīlieši divreiz panāca neizšķirtu, taču vadībā pēc veiksmīgas Estebana darbības aizsardzībā un uzbrukuma sitiena izvirzījās tikai seta vidū – 11:10. Uzreiz pēc tehniskā pārtraukuma Pļaviņš netika galā ar Estebana servi, un Latvijas duets devās vēl vienā pārtraukumā.

Pēc pārtraukuma latviešiem vairākkārt bija iespēja izlīdzināt rezultātu, taču pašu uzbrukums un čīliešu aizsardzība neļāva to izdarīt, līdz beidzot arī Pļaviņš ne tikai uzminēja čīliešu uzbrukuma sitiena virzienu, bet arī izlīdzināja rezultātu (18:18) pēc bumbas lidošanas autā no Marko bloka.

Prieki nebija ilgi, jo tūlīt Marko nobloķēja Regžu, bet Estebans uzbrukumā ļāva čīliešiem čempionātu sākt ar uzvaru – 2:0 (14, 19).

Nākamais mačs Latvijas duetiem rīt, pulksten 11:00, kad sacensības 2. laukumā atklās Edgars Točs ar Rihardu Finsteru, kuriem pretī stāsies krievi Vjačeslavs Krasiļņikovs un Ņikita Ļamins, kuri turnīrā izlikti ar 6. numuru.

Vairāk par pasaules čempionātu lasiet šeit.