TOČS UN FINSTERS PALIEK ĻAMINA BLOKĀ

Pasaules čempionātā pludmales volejbolā otro zaudējumu piedzīvojis Edgars Točs un Rihards Finsters, kas ar 0:2 (-14, -16) atzina Krievijas Vjačeslavs Krasiļņikovs/Ņikita Ļamins pārākumu.

Jau otro reizi šajā čempionātā dienas spēles otrajā laukumā atklāja Edgars Točs ar Rihardu Finsteru. Arī šoreiz turnīrā ar 30. numuru izliktajiem latviešiem laimi tas nenesa. Mačā pret vieniem no turnīra favorītiem ar sesto numuru izliktajiem krieviem Vjačeslavu Krasiļņikovu un Ņikitu Ļaminu latvieši uzreiz nokļuva zaudētājos, taču, autā sitot Krasiļņikovam, rezultāts tika izlīdzināts – 7:7. Tā gan 1. setā bija pēdējā reize, kad rezultāts bija neizšķirts. Točs, pa kuru pārsvarā tika servēts, un Finsters bieži netika galā ar 2,04 metrus garā Ļamina bloku, bet Krasiļņikovs otrā laukuma pusē uzbruka precīzi – 14:21.

2. sets sākās teicami – ar elegantu Toča māņu sitienu un Edgara nobloķētu Ļamina māņu sitienu – 2:0. Tad gan krievi guva piecus punktus pēc kārtas – 6:3 viņu labā, taču Finsters aizsardzībā pacelto bumbu ietrieca pretinieku laukumā, bet divreiz pēc kārtas Točs sodīja Ļaminu par iniciatīvu – mēģinājumu uzbrukt ar otro pieskārienu, un rezultāts bija līdzīgs – 9:9. Ar latviešu mocīšanos uzbrukumā krievi atguva pārsvaru, svinot pārliecinošu uzvaru ar 2:0 (14, 16).

Lai uzvarētu, latviešiem atliek pēdējā cīņa grupā 1. augustā pret marokāņiem Mohamedu Abišu un Zueiru Elgravi.

Vairāk par pasaules čempionātu lasiet šeit.