PĻAVIŅŠ AR REGŽU PIEKĀPJAS OLIMPISKAJIEM ČEMPIONIEM

Otro zaudējumu pasaules čempionātā pludmales volejbolā Vīnē cietis Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri ar 0:2 (-19, -19) piekāpās brazīliešiem Alisonam Seruti un Brunu Oskaram Šmidtam.

Pirmajā spēlē Vīnē Regža un Pļaviņš zaudēja čīliešiem Marko un Estebanam Grimaltiem, un mačam ar brazīliešiem vajadzēja parādīt, cik gatavi pēc lieliskā starta Olštinas turnīrā Mārtiņš un Haralds ir augstām vietām pasaules čempionātā.

Sākums izvērtās cerīgs – 3:0, un brazīlieši latviešus rezultātā noķēra tikai seta vidū – 11:11. Divas epizodes ar Regžas līdzdalību ļāva uzvaru setā svinēt olimpiskajiem čempioniem, kuri arī otro setu sāka kaujinieciski – 2:0.

Otrajā setā jau visu laiku vadībā bija brazīlieši, un latvieši tik vien spēja kā izlīdzināt rezultātu, Regžam divreiz nobloķējot Alisonu, - 10:10. Lielākais ieguvums no 0:2 (19:21, 19:21) Pļaviņam un Regžam ir nelielā punktu starpība, jo, vērtējot trešās vietas ieguvējus, tam var izrādīties izšķiroša nozīme četru labāko trešo vietu komandu izvēlē. Pārējām būs jāaizvada viena spēle laimīgo zaudētāju zarā. Protams, vispirms jātiek galā ar Mozambikas pludmales volejbolistiem. Vēlams, pēc iespējas pārliecinošāk.

Rīt savas pēdējās cīņas grupā aizvadīs Edgars Točs un Rihards Finsters, kuri 14:30 pēc Latvijas laika tiksies ar Marokas duetu Abiša/Elgravi, bet Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs pulksten 16:30 cīnīsies par pirmo vietu grupā ar Kataras pāri Žefersons/Čerifs.

Vairāk par pasaules čempionātu lasiet šeit.