ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS IEŅEM 2. VIETU GRUPĀ

Otro vietu B grupā pasaules čempionātā pludmales volejbolā ieņemis Aleksandrs Samoilovs ar Jāni Šmēdiņu, kuri šodien ar 0:2 (-17, -19) zaudēja Kataras duetam Žefersons Santoss Pereira/Čerifs Junuss.

Spēlē starp Latvijas un Kataras duetiem izšķīrās, kura komanda ieņems pirmo vietu grupā un saņems nosacīti vājākus pretiniekus izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā.

Abus setus labāk sāka Kataras duets, pirmajā panākot 6:2 savā labā, bet otrajā – 7:2. Pirmajā setā katariešus noķert tā arī neizdevās, un setu zaudēt nācās ar 17:21. Otrajā setā pēc diviem Pereiras sitieniem autā pirmoreiz setā izdevās izvirzīties vadībā latviešiem – 18:17. Tomēr turpināt uz mažora nots neizdevās, piekāpjoties ar 19:21 setā un arī visā spēlē.

Trešo vietu grupā ieņēma vācieši Markuss Bekermans un Larss Flīgens, kuri ar 2:0 (15, 16) apspēlēja venecuēliešus Honatanu Golindano un Karlosu Ranhelu.

Rīt pēdējo spēli grupā aizvadīs Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri tiksies ar Mozambikas pludmales volejbolistiem Aldevino Nguvo un Žustino Tovelu. Zaudētājs brauks mājās.

Vairāk par pasaules čempionātu lasiet šeit.