PĻAVIŅŠ AR REGŽU IEKĻŪST IZSLĒGŠANAS TURNĪRĀ

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža pasaules čempionātā pludmales volejbolā iekļuvuši sešpadsmitdaļfinālā. Viņi Vīnē ar 2:0 (11, 18) apspēlēja Kanādas duetu Ārons Nusbaums/Raiens Vandenburgs.

Četros laimīgo zaudētāju mačos šovakar bija jāpiedalās arī Mārtiņam Pļaviņam un Haraldam Regžam. Pretinieki nebija no pasaules elites pāriem, to apliecinot ar daudzām augumā īsākā Nusbauma kļūdām uzbrukumā 1. setā. Uz katru kanādiešu punktu latvieši atbildēja ar diviem, uzvarot setu ar 21:11.

2. setā uzbrukumā sāka buksēt arī Regža, taču fantastiski aizsardzībā spēlēja Pļaviņš, ne tikai salasot Nusbauma māņu sitienus, bet arī pārvēršot tos punktos uzbrukumā. Krīzi seta vidū, kad pēc triju punktu handikapa sanāca nokļūt zaudētājos ar 9:10, izdevās pārvarēt, un iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīrā noformēja Regža ar sitienu pa līniju – 2:0 (21:11, 21:18).

Jau pirms laimīgo zaudētāju spēlēm bija zināms, ka sešpadsmitdaļfinālā rīt Edgaru Toču un Rihardus Finsteru eksāmenēs olimpiskie čempioni Alisons Seruti un Brunu Oskars Šmidts, bet Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu tiksies ar amerikāņiem Raienu Doertiju un Džonu Haidenu. Mārtiņam un Haraldam no četriem spēcīgākajiem turnīra pāriem tika vēl vieni brazīlieši – Andrē Lojola Stains un Evandru Gonsalvess Oliveira juniors.

Vairāk par pasaules čempionātu lasiet šeit.