LATVIJA – BRAZĪLIJA 0:2

Arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža pasaules čempionātā pludmales volejbolā sešpadsmitdaļfinālā piekāpās brazīliešiem. Viņi ar 0:2 (-13, -18) atzina Andrē Lojolas Staina un Evandru Gonsalvesa Oliveiras juniora pārākumu, izstājoties no sacensībām.

Arī Mārtiņam Pļaviņam un Haraldam Regžam sešpadsmitdaļfinālā Vīnē bija piespēlēti spēcīgi pretinieki – turnīrā ar ceturto numuru izliktie brazīlieši.

Savu spēku pretinieki nodemonstrēja jau pašā cīņas sākumā, kad pēc Evandru netveramas serves un diviem blokiem pret Regžu rezultāts jau bija 7:3 brazīliešu labā. Regžam mokoties uzbrukumā ar Evandru bloku, rezultāta starpība tikai pieauga – 13:21.

Otrais sets aizritēja līdzīgāk, un pēc Evandru palikšanas ar otro pieskārienu Regžas blokā latviešiem vienīgo reizi spēlē izdevās izvirzīties vadībā – 2:1. Tomēr tūlīt atkal Haralda problēmas uzbrukumā un servju uzņemšanā izmantoja brazīlieši, gūstot četrus punktus pēc kārtas – 6:3. Izdevās pietuvoties līdz viena punkta deficītam, taču ne vairāk, kaut gan iespējas bija. Pēc piecu punktu handikapa sarukšanas līdz diviem brazīlieši paņēma pārtraukumu un uzreiz pēc tā Andrē nikni iedzina bumbu latviešu laukuma pusē, iekļūstot astotdaļfinālā, - 2:0 (21:13, 21:18).

Arī  Pļaviņam un Regžam dalība pasaules čempionātā beigusies ar dalītu 17. vietu, 320 pasaules ranga punktiem un 7 000 ASV dolāru prēmiju, kā arī ceļazīmi uz Latvijas čempionāta finālu Jūrmalā nedēļas nogalē Eiropas čempionātam gatavotajā pludmales stadionā Majoros.

Vairāk par pasaules čempionātu lasiet šeit.