P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
28 29 30 31 1 2 3

Jaunumi

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA PĀRSTEIDZ VISUS

Ziņas

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA PĀRSTEIDZ VISUS

Pirms Eiropas čempionāta Jūrmalā kaut par vienu uzvaru grupā un iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīrā sapņoja visas Latvijas pludmales volejbolistes. Viens no duetiem normu pārpildīja trīskārt, bet pārējiem gadījās ne tikai pa kādai spilgtai epizodei, bet pat setam.

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS UZVAR GRUPĀ

Eiropas čempionāta izslēgšanas spēlēs Jūrmalā iekļuvuši trīs no četriem Latvijas pludmales volejbola duetiem. Lai arī visās cīņās atzīstami spēlēja Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs, viņiem sacensības turpināsies tribīnēs.

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS SAGĀDĀ TRILLERI

Ar 12 cīņām šodien Eiropas čempionātu Jūrmalā uzsāka astoņi Latvijas pludmales volejbola dueti. Pie uzvarām tika četri. Citās spēlēs pārsteigumu pagaidām ir maz.

ZINĀMI JAUNIEŠU ČEMPIONI PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Sestdien un svētdien Rīgā notika Latvijas jaunatnes čempionāta fināls pludmales volejbolā, kurā labākos noskaidroja astoņās vecuma grupās.

PRETĪ MEDAĻĀM AR 12. VIETU PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs ieņem 12. vietu, kas Eiropas čempionāta priekšvakarā ir sestā starp eiropiešiem. Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ir 26. vietā, bet labākais no Latvijas sieviešu duetiem Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa ieņem 66. vietu.

LECE UN OZOLIŅA JANTARNIJĀ – CETURTĀS

Kaļiņingradas apgabala Jantarnijas pilsētā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) rīkotajā satelītturnīrā Marta Ozoliņa un Alise Lece izcīnījušas ceturto vietu.

LATVIJAS PĀRU DIVCĪŅĀ PUSFINĀLĀ IEKĻŪST LECE UN OZOLIŅA

Kaļiņingradas apgabala Jantarnijas pilsētā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) rīkotā satelītturnīra pusfinālā iekļuvusi Marta Ozoliņa un Alise Lece, kas ar 2:1 (19, -19, 12) apspēlēja Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv