P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7

Jaunumi

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ BRONZU IZCĪNA VK AIZKRAUKLE

Ziņas

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ BRONZU IZCĪNA VK AIZKRAUKLE

Nacionālajā 1. divīzijā izšķirīgajā mačā par 3. vietu VK Aizkraukle trijos setos pārspēja VK Ozolnieki un izcīnīja bronzas medaļas.

BRONZAS MEDAĻAS IZCĪNA BIOLARS/JELGAVA

Latvijas čempionāta bronzas medaļas izcīnīja Biolars/Jelgava, kas Jēkabpilī četros setos pārspēja Jēkabpils lūšus un sērijā uzvarēja ar 2-1.

BRONZAS MEDAĻU LIKTENIS IZŠĶIRSIES RĪT

Latvijas čempionāta mazajā finālā rezultātu sērijā izlīdzināja Jēkabpils lūši, bet cīņā par 1. vietu sērijā nu jau ar 2-0 vadībā ir RTU/Robežsardze.

BRONZAS MEDAĻAS NACIONĀLAJĀ 2. DIVĪZIJĀ IZCĪNA VK VALKA

Nacionālajā 2. divīzijā šodien bronzas medaļas izcīnīja VK Valka volejbolisti, otrreiz apspēlējot Jēkabpils Juniorus. Tikmēr Nacionālajā līgā sievietēm pirmo no divām spēlēm par zeltu uzvarējusi Mārupes SC.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ MEDAĻU ĪPAŠNIEKI VĒL JĀPAGAIDA

Nacionālajā 1. divīzijā medaļu īpašnieki vēl netika noskaidroti. Cīņā par zeltu VK Ventspils savā laukumā piecos setos apspēlēja OC Limbaži/MSG, bet mačā par 3. vietu VK Ozolnieki izlīdzināja rezultātu sērijā – 1-1.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM FINĀLĀ TIKSIES LU UN MĀRUPES SC

Vakar kļuva zināma arī otrā Nacionālās līgas fināliste sievietēm. Mārupes SC arī otrajā spēlē, šoreiz savā laukumā, trijos setos pārspēja VK Gulbene un finālā pievienojās LU volejbolistēm.

TUVĀK MEDAĻĀM BIOLARS/JELGAVA

Latvijas čempionāta mazo finālu par bronzas medaļām ar uzvaru savā laukumā uzsākusi Biolars/Jelgava, kas piecos setos pārspēja Jēkabpils lūšus.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv