P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7

Jaunumi

BRONZAS MEDAĻU LIKTENIS IZŠĶIRSIES RĪT

Ziņas

BRONZAS MEDAĻU LIKTENIS IZŠĶIRSIES RĪT

Latvijas čempionāta mazajā finālā rezultātu sērijā izlīdzināja Jēkabpils lūši, bet cīņā par 1. vietu sērijā nu jau ar 2-0 vadībā ir RTU/Robežsardze.

BRONZAS MEDAĻAS NACIONĀLAJĀ 2. DIVĪZIJĀ IZCĪNA VK VALKA

Nacionālajā 2. divīzijā šodien bronzas medaļas izcīnīja VK Valka volejbolisti, otrreiz apspēlējot Jēkabpils Juniorus. Tikmēr Nacionālajā līgā sievietēm pirmo no divām spēlēm par zeltu uzvarējusi Mārupes SC.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ MEDAĻU ĪPAŠNIEKI VĒL JĀPAGAIDA

Nacionālajā 1. divīzijā medaļu īpašnieki vēl netika noskaidroti. Cīņā par zeltu VK Ventspils savā laukumā piecos setos apspēlēja OC Limbaži/MSG, bet mačā par 3. vietu VK Ozolnieki izlīdzināja rezultātu sērijā – 1-1.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM FINĀLĀ TIKSIES LU UN MĀRUPES SC

Vakar kļuva zināma arī otrā Nacionālās līgas fināliste sievietēm. Mārupes SC arī otrajā spēlē, šoreiz savā laukumā, trijos setos pārspēja VK Gulbene un finālā pievienojās LU volejbolistēm.

TUVĀK MEDAĻĀM BIOLARS/JELGAVA

Latvijas čempionāta mazo finālu par bronzas medaļām ar uzvaru savā laukumā uzsākusi Biolars/Jelgava, kas piecos setos pārspēja Jēkabpils lūšus.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ SOLI TUVĀK BRONZAI SPER VK AIZKRAUKLE

Šodien sākās Nacionālās 1. divīzijas mazais fināls par trešo vietu, un pirmo maču uzvarēja VK Aizkraukle.

PIRMO FINĀLSPĒLI UZVAR RTU/ROBEŽSARDZE

Latvijas čempionāta finālu ar uzvaru savā laukumā uzsākusi RTU/Robežsardze, kas trīs setos apspēlēja Poliurs/Ozolniekus.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv