U-13 meitenes

1.POSMS FINĀLGRUPAS

 

1.GRUPA

800x600

1.finālgrupa spēlē par 1.-6. vietu

Līvānu BJSS

Daugavpils BJSS

Pierīgas BJSS/ Zvejniekciema vsk

Kuldīgas novada Sporta skola II

Rīgas Volejbola skola

Limbažu un Salacgrīvas NSS

2.finālgrupa spēlē par 7.-10. vietu

Jelgavas novada Sporta centrs

Gulbenes novada BJSS

Balvu Sporta skola

Kuldīgas novada Sporta skola I

3.finālgrupa spēlē par 11.-13. vietu

Cēsu pilsētas sporta skola

Viesītes sporta skola

Talsu novada SS/ Dundaga

Normal 0 false false false LV X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

1.finālgrupa spēlē par 1.-6. vietu

Līvānu BJSS

Daugavpils BJSS

Pierīgas BJSS/ Zvejniekciema vsk

Kuldīgas novada Sporta skola II

Rīgas Volejbola skola

Limbažu un Salacgrīvas NSS

2.finālgrupa spēlē par 7.-10. vietu

Jelgavas novada Sporta centrs

Gulbenes novada BJSS

Balvu Sporta skola

Kuldīgas novada Sporta skola I

3.finālgrupa spēlē par 11.-13. vietu

Cēsu pilsētas sporta skola

Viesītes sporta skola

Talsu novada SS/ Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

    -
2.    

 


 

 


 

 


 

    -
3.    

 


 

 


 

 


 

    -
4.    

 


 

 


 

 


 

   

-

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02.

Liepājas sporta spēļu skola, Liepājas rajona sporta skola, Kuldīgas novada sporta skola, Tukuma sporta skola, Rīgas Volejbola skola 3.k. (A.K./J.Ļ.)

Aizpute

2.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

8


4:0

7


3:1

5


1:3

4


0:4

24 8:8 3.
2. Rīgas VS IV R.Mizāns

4


0:4

4


0:4

4


0:4

4


0:4

16 0:16 5.
3. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

5


1:3

8


4:0

6


2:2

5


1:3

24 8:8 4.
4. Aizkraukles NSS I.Silavs

7


3:1

8


4:0

6


2:2

6


2:2

27 11:5

2.

5. Daugavpils BJSS K.Žuka

8


4:0

8


4:0

7


3:1

6


2:2

29 13:3 1.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02.

Daugavpils BJSS, Gulbenes novada BJSS, Aizkraukles novada sporta skola, Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS, Rīgas Volejbola skola (R.M.)

Zvejniekciems

3.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS  

8


4:0

6


2:2

8


4:0

22 10:2 1.
2. Preiļu BJSS  

4


0:4

4


0:4

8


4:0

16 4:8 3.
3. Rīgas VS 1  

6


2:2

8


4:0

8


4:0

22 10:2 2.
4. Līvānu BJSS  

4


0:4

4


0:4

4


0:4

12 0:12

4.

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

18.02.

Madonas BJSS, Preiļu BJSS, Rīgas Volejbola skolas 1.k. (N.L.), Līvānu BJSS (A.L./L.P.)

Madona

4.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II N.Deveikusa

8


4:0

8


4:0

8


4:0

24 12:0 1.
2. Minusas VS A.Sidorova

4


0:4

7


3:1

6


2:2

17 5:7 2.
3. Jelgavas NSC I.Jursone/S.Roziņa

4


0:4

5


1:3

7


3:1

16 4:8 3.
4. Limbažu un Sal. NSS M.Sakārne/I.Mežgaile

4


0:4

6


2:2

5


1:3

15 3:9

4.

 

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02. Jelgavas novada sporta centrs, Rīgas Volejbola skolas 2.k. (N.D.), Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola, Minusas Volejbola skola Rīga