JUNIORU SIEVIEŠU IZLASE DEVUSIES UZ ZVIEDRIJU

Latvijas Junioru sieviešu izlase

Uz Eiropas U-19 čempionāta pirmo kvalifikācijas kārtu šodien devusies Latvijas Junioru sieviešu izlase treneru Ilmāra Pūliņa un Guntas Paegles vadībā.

Kvalifikācijas turnīrs notiks Zviedrijā un tajā piedalīsies Latvijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Anglijas junioru izlases.

Latvijas izlases sastāvs

 

Šajā čempionātā startēs 37 izlases. Finālturnīrā  (2014.gadā) vietu nodrošinājušas organizētājas valstis - Igaunija un Somija.

Latvijas izlase kvalifikāciju Eiropas čempionātam uzsāk no pirmās kvalifikācijas kārtas, kur tiksies ar Zviedrijas, Norvēģijas un Anglijas izlasēm. Nākamajai kārtai kvalificēsies divas labākās izlases no pirmās kārtas.

Otrajā kārtā piedalīsies 28 izlases, un šī kārta notiks 2014.gada 24-27.aprīlī.

Kvalifikācijas turnīra 1.kārtas uzvarētāja iekļūs apakšgrupā, kur pretinieces būs Serbijas, Francijas un Ukrainas izlases. Kvalifikācijas turnīra 2.vietas ieguvēja iekļūs grupā ar Turcijas, Horvātijas un Portugāles izlasēm. Kvalifikācijas turnīra trešā un ceturtā vieta sacensības otrajā kārtā neturpinās.

Otrās kārtas grupu uzvarētājas nodrošinās vietu finālturnīrā, bet otrās vietas ieguvušās, kā arī viena labākā trešo vietu ieguvusī komanda, nodrošinās vietu trešajā kārtā. Trešajā kārtā astoņas komandas tiks sadalītas divās grupās.

Trešā kārta norisināsies no 10-13.jūlijam, kur finālturnīram kvalificēsies katras grupas pirmo vietu ieguvusī komanda, kā arī viena labākā otro vietu ieguvusī komanda no abām grupām.

Finālturnīrā piedalīsies 12 valstu izlases.

Latvijas izlase uz turnīru devusies ar mērķi iekļūt otrajā kvalifikācijas kārtā.