ABAS LATVIJAS JUNIORU IZLASES NOSLĒDZ EEVZA ČEMPIONĀTU 4.VIETĀ

Noslēgušās EEVZA čempionāta spēles junioru izlasēm, kas junioru vīriešu (U-19) izlasēm notika Kuldīgā, bet junioru sieviešu izlasēm (U-18) - Polijā. Abas izlases šajā čempionātā ieņem ceturto vietu.

Šodien Junioru vīriešu izlase aizvadīja divas spēles, kur ar 0-3 piekāpās gan Ukrainai, gan Krievijas izlasei.

Pēc spēles ar Krievijas izlasi Latvijas izlases galvenais treneris Jurijs Deveikus atzina, ka šī spēle pierādīja, ka komanda var spēlēt labi: "Lai gan mērķis bija izcīnīt medaļas šajā čempionātā, jāatzīst, ka ar tādu spēli kvalitāti, kā aizvadījām pirmās spēles, mums tas nevarēja izdoties, tomēr prieks, ka šodienas spēle pret Krievijas izlasi pierādīja to, ka mēs varam nospēlēt pietiekami labi. Protams, ir jāiegulda liels darbs, lai komandas sniegums būtu stabils. Ja iesākam spēli labi, tas līmenis ir jānotur līdz spēles beigām. Pret Krievijas izlasi visās pozīcijās nospēlējām daudz labāk kā iepriekšējās spēlēs."

Krievijas izlases cēlājs Loran Alekno (titulētā Krievijas spēlētāja un trenera Vladimira Alekno dēls) ar čempionātu Kuldīgā ir apmierināts: "Mēs atbraucām ar mērķi uzvarēt, un to arī izdarījām. Šis čempionāts komandai bija kā saspēlēšanās turnīrs, bet trenerim bija iespēja novērtēt katru spēlētāju, ko viņš var vai nevar laukumā. Šāds izlases sastāvs mums iepriekš nebija bijis." Kā galvenos konkurentus EEVZA turnīrā L.Alekno uzskatīja Ukrainas izlasi, tomēr izlases treneris Aleksandrs Karikovs kā galvenos konkurentus nosauca tieši Latvijas un Igaunijas izlasi, jo ar šīm izlasēm aprīlī Igaunijā tiks aizvadītas Eiropas čempionāta kvalifikācijas kārtas spēles.

Labākie spēlētāji junioriem:

Latvija - Kārlis Levinskis (Nr.10)

Krievija - Aleksandrs Kimerovs (Nr.14)

Igaunija - Ragnar Kalde (Nr.1)

Ukraina - Pavlo Liashenko (Nr.7)

Azerbaidžāna - Vusal Rustamov (Nr.7)

Vietu sadalījums junioriem:

1.vieta - Krievija

2.vieta - Igaunija

3.vieta - Ukraina

4.vieta - Latvija

5.vieta - Azerbaidžāna

Vietu sadalījums juniorēm:

1.vietu - Polija

2.vieta - Krievija

3.vieta - Igaunija

4.vieta - Latvija

 

REZULTĀTI: POLIJA (U-18m) - KULDĪGA (U-19z)

SASTĀVI: LATVIJA - KRIEVIJA - UKRAINA - IGAUNIJA - AZERBAIDŽĀNA

TURNĪRA TABULA

 

SIA LDz infrastruktūra veic maģistrālo sliežu ceļu atjaunošanu, būvēšanu, kā arī sliežu metināšanas darbus.