TIO VOLEJS UZVARĒTĀJIEM DĀVANĀ OLIMPIEŠU AUTOGRĀFI

Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar AS „Rīgas Piena kombināts", Gulbenes un Kuldīgas pašvaldību atbalstu, jau septīto gadu vasaras periodā bērniem un jauniešiem organizēja vasaras volejbola spēles ''TIO volejs'', kur šogad abos atlases posmos piedalījās vairāk kā 160 komandas zēniem un meitenēm.

Vasaras spēlēs piedalās bērni un jaunieši 6 vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm. Tiesības startēt finālsacensībās izcīnīja pa piecām komandām no katra posma, kuras atlases posmos, kas notika Gulbenē un Kuldīgā, ieguva mazāko punktu skaitu (1.vieta - 1 punkts, 2.vieta - 2 punkti, utt.). Punktus finālposmam ieguva komandas piedaloties 2 posmos tikai vienā norises vietā (Kuldīgā vai Gulbenē).

Finālsacensībās piedalījās 108 komandas – 52 komandas meitenēm un 56 komandas puišiem.

Šo sacensību mērķi ir iesaistīt bērnus un jauniešus brīvdabas volejbola sacensībās vasaras sezonā, kā arī vecināt bērnus un jauniešus aktīvai brīvā laika pavadīšanai, mazinot mazkustīga dzīvesveida sekas.

Labākie šogad:

B grupa

Meitenes: I vieta – Cēsu PSS (Cēsu PSS), II vieta – Ilzīte (Madonas BJSS), III vieta – Talsi (Talsu NSS)

Puiši: I vieta – Jelgavas NSC (Jelgavas NSC), II vieta – Stalkeri (Aizkraukles NSS), III vieta – Zaķīšu pirtiņa (Kuldīgas NSS)

C grupa

Meitenes C1: I vieta – Lāčplēsis (Jelgavas NSC), II vieta – Bīstamās mājsaimnieces (Zvejniekciema vsk), III vieta – United Juniors (Rīgas VS)

Meitenes C2: I vieta – Daugavpils BJSS (Daugavpils BJSS), II vieta – Vircava 1 (Jelgavas NSC), III vieta – Spicās (Zvejniekciema vsk)

Puiši C1: I vieta – Kuldīga 97 (Kuldīgas NSS), II vieta – Ozolnieki (Jelgavas NSC), III vieta – Aizpute (Liepājas RSS)

Puiši C2: I vieta – Cēsu nefiltrētie (Cēsu PSS), II vieta – Karaļi (Kuldīgas NSS), III vieta – Aizpute 1 (Liepājas RSS)

D grupa

Meitenes: I vieta – Puķuzirnīši (Zvejniekciema vsk), II vieta – Trīs septītnieki (Gulbenes BJSS), III vieta – Bučas (Kuldīgas NSS)

Puiši: I vieta – Saulespuķu sēkliņas (Kuldīgas NSS), II vieta – Radioaktīvie (Cēsu PSS), III vieta – Valgunde 1 (Jelgavas NSC)

F grupa

Meitenes: I vieta – Chubby Bunny (Barkava), II vieta – Puķītes (Viļaka), III vieta – Bruņurupuči (Ape)

Puiši: I vieta – Jenoti (Barkava), II vieta – Varakļāni 1 (Varakļāni), III vieta – Varakļāni 2 (Varakļāni)

G grupa

Meitenes: I vieta – Irča (Barkava), II vieta – Dundegas vsk 1 (Dundegas vsk), III vieta – Princesītes (Aizkraukles NSS)

Puiši: I vieta – Bebri (Bebru psk), II vieta – Tagil (Barkava), III vieta – Bad Boys (Gulbene).

rezultāti - meitenes / zēni

Šis ir jau septītais gads, kad „TIO volejs” sacensības ļauj jauniešiem brīvā dabā mēroties spēkiem volejbolā ar vienaudžiem no citiem Latvijas novadiem. Kā atzīst Lubānas puišu komanda „Gundegas veterāni”, šis ir jau ceturtais gads, kad viņi piedalās šajā turnīrā, bet, diemžēl, šim konkrētajam sastāvam arī pēdējais, jo nākamajā gadā vairs nevarēs piedalīties, taču puiši nevienu brīdi nav bijuši vīlušies, ka bija iespēja uzspēlēt šajās sacensībās.

Liepupes meiteņu komanda atzīst, ka piedalīšanās „TIO volejā” ir ļoti labi pavadīts laiks sportiskā atmosfērā. Un vienīgais vēlējums nākamajam gadam: „Vēl vairāk saldējuma! :) ”.

Tāpat ar pozitīvām sajūtām par turnīru bija arī „Bīstamās mājsaimnieces” no Zvejniekciema. Smaids bija nezūdošs arī citu jauniešu sejās.

Labākās komandas sveica Olimpiskais čempions Pāvels Seļivanovs, Olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvēju Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Šmēdiņa treneris Aigars Birzulis, 2009.gada Eiropas čempione pludmales volejbolā - Inguna Minusa, Latvijas Volejbola federācijas prezidents Almers Ludviks un A/S "Rīgas Piena kombināts" valdes priekšsēdētājs Raimonds Misa.

Uzvarētājiem bija arī kāda ekskluzīva dāvana no organizatoriem - diploms ar Olimpiskā čempiona volejbolā Pāvela Seļivanova, Olimpiskā vicečempiona volejbolā Raimonda Vildes un Olimpisko bronzas medaļu ieguvēju pludmales volejbolā Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Šmēdiņa autogrāfiem.

video

FOTO facebook.com/LasesKauss

FOTO