RĪGAS SPORTA NAKTĪ VARĒS SASTAPT ARĪ LATVIJAS VOLEJBOLA IZLAŠU SPĒLĒTĀJUS

2011.gadā pirmo reizi Rīgas centrā tika realizēts jauns projekts “Rīgas Sporta Nakts”. Tas tika veidots ar ideju, lai pasākumā varētu piedalīties ikviens rīdzinieks vai mūsu galvaspilsētas viesis. Nakts kļuva par īstu sporta festivālu, kurā aktīvu dalību varēja ņemt dažāda vecuma apmeklētāji. Visiem bija iespēja iepazīties ar aktīvās atpūtas iespējām Rīgā, iegūt nepieciešamo informāciju par sporta klubiem un pulciņiem, kuri darbojas Rīgā, pašiem visu izmēģināt vai klātienē pavērot kā to dara profesionāļi. Ņemot vērā pagājušā gada pieredzi, biedrības “Par Stipru Latviju” sadarbībā ar Rīgas Domi un LATTELECOM arī šajā vasarā atkal visus aicina jau uz otro “Rīgas Sporta Nakti”.

Šoreiz pasākums notiks 1.jūnijā, dienā, kad sākas vasaras brīvdienas. Visos centrālajos Rīgas parkos atkal valdīs sports un aktīvā atpūta.

Pagājušajā gadā "Rīgas Sporta Nakts" projektā volejbolu pārstāvēja jaunatvērtā "Minusas Volejbola skola", šogad tajā piedalīsies gan MVS (www.mvs.lv), gan Rīgas Volejbola skola, gan arī Latvijas Volejbola federācija (www.volejbols.lv).

Plkst. 17.00 - 23.00 visiem interesentiem gan lieliem, gan maziem būs iespēja iepazīties ar volejbola un pludmales volejbola spēli, izmēģināt pirmos volejbola spēles elementus un uzzināt par iespējām nodarboties ar volejbolu!

Plkst. 18.30 - 21.30 pasākumā piedalīsies Latvijas sieviešu un vīriešu izlases spēlētāji, ar kuriem varēs aprunāties, saņemt autogrāfus un kopā uzspēlēt volejbolu! Ļoti nozīmīgs fakts šogad Latvijas volejbolam ir tas, ka pēc vairāku gadu pārtraukuma atjaunotā Latvijas sieviešu volejbola izlase pārliecinoši uzvarēja Kipras izlasi un pārvarēja Eiropas čempionāta pirmo kvalifikācijas kārtu.

Plkst. 18.00 - 19.00 notiks bērnu un jauniešu paraugtreniņš volejbolā ar Minusas Volejbola Skolas un Rīgas Volejbola skolas audzēkņu piedalīšanos. Plkst. 20.00 - 21.00 notiks draudzības spēle starp Minusas Volejbola Skolu un Rīgas Volejbola Skolu.

Volejbolistus varēs sastapt Vērmanes dārzā karte

Visas aktivitātes šajā pasākumā ir bez maksas.

Informācija sagatavota izmantojot www.sportanakts.lv un www.mvs.lv