LVF VALDE UZSĀK DARBU

Pirmajā Latvijas Volejbola federācijas jaunā termiņa valdes sēdē 22. februārī tika ievēlētas LVF amatpersonas.

Pirmajā jaunievēlētās federācijas valdes sēdē 22. februārī Elektrum Olimpiskajā centrā tika ievēlēti biedrības viceprezidenti, kā arī iecelts LVF ģenerālsekretārs. LVF viceprezidenta amatā Saeimas pārstāvis Ainārs Mežulis būs atbildīgs par sadarbību ar valsts institūcijām, CEV viceprezidents Māris Pēkalis – par sadarbību ar starptautiskajām organizācijām, bet Jelgavas pašvaldības vadītājs Andris Rāviņš – par sadarbības veicināšanu ar pašvaldībām un reģioniem. Atkārtoti ģenerālsekretāra amatā tika iecelts Ainārs Dakša.

Valdes sēdes laikā tika nozīmēti arī LVF komisiju vadītāji, kur tika nolemts Senioru komisijas vadību uzticēt Gundegai Drēskai, Tiesnešu komisijas vadību Ritvaram Alksnim, Mārtiņš Pļaviņš tika iecelts Pludmales volejbola komisijas vadībā, Raimondam Vildem uzticēja vadīt Treneru komisiju un Initai Šneiderei Jaunatnes komisiju. Papildus tika nolemts par jaunas Sacensību organizācijas komisijas izveidi.

Sēdes laikā tika ieskicēts plāns kādā veidā tiks sagatavota četru gadu LVF darbības stratēģija un galvenie darbības virzieni, kuras iezveidei tika noteikts termiņš, kas ir trīs mēneši. LVF darbības stratēģijas izveides punktiem uzmanību pievērsīs nākamās valdes sēdes laikā, kas notiks 15. Martā un plānota Murjāņu sporta ģimnāzijas telpās.

Tāpat tika izskatīti arī citi ar volejbola attīstību saistīti jautājumi un tika apstiprināts 2017. gada Latvijas pludmales čempionāta nolikums, kā arī sacensību kalendārs. Latvijas čempionāts pludmales volejbolā sāksies 26. maijā un noslēgsies ātrāk kā citus gadus - 31. jūlijā, kas saistīts ar Eiropas čempionāta pludmales volejbolā norisi Jūrmalā no š.g.16. līdz 20. augustam.