JUBILEJAS ČEMPIONĀTS SPORTA SKOLĀM UN KLUBIEM

No 28. līdz 30. aprīlim tiks noskaidroti 10. Baltijas valstu čempioni sporta skolām/klubiem. Par medaļām cīnīsies arī astoņas Latvijas komandas.

Nākamajā nedēļas nogalē tiks noskaidroti labākie jaunie Baltijas valstu volejbolisti sporta skolu un klubu konkurencē. Sacensībās piedalīsies 2000. gadā dzimušie un jaunāki sportisti. Jaunieši sacentīsies Pērnavā, bet jaunietes – Kuldīgā. Meitenēm no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas piedalīsies pa četrām labākajām šī vecuma komandām. Kuldīgā Latviju pārstāvēs Daugavpils BJSS (O. Teivāne), Kuldīgas novada sporta skola (I. Nečiporuka) un divas Rīgas Volejbola skolas komandas, vienu no kurām trenē K. Tene un N. Deveikusa, bet otru – N. Lūsis.

Pērnavā, kur Latviju pārstāvēs puišu komandas no Daugavpils BJSS (treneris N. Čemodanovs), divas Rīgas Volejbola skolas komandas, kuras trenē J. Bomiņš un A. Liniņš, un Jēkabpils sporta skola (G. Grigalis, R. Obrumans), piedalīsies arī sešas Igaunijas un divas Lietuvas komandas.

Komandas ir sadalītas trīs grupās pa četrām komandām, no kurām par medaļām cīnīsies grupu uzvarētāji un labākie otrās vietas ieguvēji, analogi sadalot arī no 5. līdz 12. vietai