JAUNATNES OLIMPIĀDĒ PLUDMALES VOLEJBOLĀ UZVAR RĪDZINIEKI UN ĶEKAVNIECES

Smiltenē Latvijas Jaunatnes olimpiādē uzvaru svinējuši Rīgas puiši un Ķekavas novada meitenes.

Puišiem pusfinālā rīdzinieki Artūrs Rinkevičs un Rūdolfs Stankevičs ar 2:0 (19, 14) pieveica Valkas novada pārstāvjus Andreju Frolovu un Robertu Teteri. Finālā viņu pretinieki bija liepājnieki Kristers Ērglis un Martins Samms, kuri pusfinālā ar 2:0 (17, 19) apspēlēja Aizputes novada pārstāvjus Tomu Boļšakovu un Valteru Kāpiņu.

Aizraujošā finālā rīdzinieki Artūrs Rinkevičs un Rūdolfs Stankevičs atspēlēja seta deficītu un kļuva par spēļu uzvarētājiem, pieveicot Ērgli un Sammu ar 2:1 (-18, 12, 9). Cīņā par 3. vietu Boļšakovs un Kāpiņš ar 2:0 (16, 19) pieveica Frolovu un Teteri.

Meitenēm visas četras izšķirīgās cīņas beidzās divos setos. Pusfinālā Kristīne Briede/Rūta Ozoliņa (Ķekavas novads) ar 2:0 (5, 9) sagrāva Egitu Kušķi un Kristiānu Žvarti (Gulbenes novads), bet Dārta Lūse/Kristīne Sausiņa (Limbažu novads) viegli apspēlēja liepājnieces Martu Dēvicu un Sanitu Pungu – 2:0 (15, 9).

Finālā meistarīgākas izrādījās Ķekavas novada pārstāves Kristīne Briede un Rūta Ozoliņa, kuras pārliecinoši pieveica Lūsi un Sausiņu – 2:0 (11, 9). Bronza tika Dēvicai un Pungai, kuras ar 2:0 (22, 18) uzvarēja Kušķi un Žvarti.

Vairāk par sacensībām lasiet šeit par meitenēm un šeit par zēniem.