P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 1 2 3 4

Jaunumi

JAUNATNES TRENERU KURSI 13.-14. MARTĀ

Ziņas

JAUNATNES TRENERU KURSI 13.-14. MARTĀ

Latvijas Volejbola federācija marta vidū organizē jaunatnes treneru kursus ar Latvijas un ārvalstu lektora piedalīšanos. Pieteikšanās līdz 6. martam.

VISI TRĪS LATVIJAS DUETI IEKĻŪST PLAY-OFF SPĒLĒS

Pasaules tūres posmā Kišas salā Irānā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs savā grupā uzvarēja, bet Aleksandrs Solovejs ar Rihardu Finsteru un Haralds Regža ar Kristapu Šmitu ieņēma 2. vietu, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

EGLESKALNS FRANCIJĀ TŪRAS KLUBAM PALĪDZ IZVIRZĪTIES LĪDEROS

Francijas čempionātā Hermans Egleskalns ar 24 punktiem palīdzējis Tūras klubam nonākt 1. vietā, bet Matīsa Gabdulļina komanda atkal izvirzījusies 2. vietā Austrijā. Savukārt Čehijā teicama precizitāte uzvarā Tomam Vanagam.

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ “JĒKABPILS LŪŠI” UZVAR LIMBAŽNIEKUS

“Credit24” meistarlīgā volejbolā “Jēkabpils lūši” viesos apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ, bet DU piekāpās Avo Kēla vadītajai “Parnu VK”.

BALTIJAS LĪGĀ VK “MILATSS” UZVAR MĀJĀS, RSU/MVS – LIETUVĀ

Baltijas līgā volejbolā sievietēm uzvaras priekus baudīja VK “miLATss”, kas savā laukumā četros setos apspēlēja līgas pastarīti “Kohila VC”, un RSU/MVS, kas piecu setu cīņā uzvarēja Kauņā. VK “Jelgava” nācās atzīt pretinieču pārākumu Alītā.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

IVANAM BUGAJENKOVAM 80!

1938. gada 18. februārī Staļiņingradas apgabala Kumilženskas rajona Burlackas ciemā nāca pasaulē viens no vēlāk Latvijas visu laiku labākajiem un panākumiem bagātākajiem volejbolistiem.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv