P O T C P S Sv
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Jaunumi

FINĀLĀ TIKSIES LU UN RVS

Ziņas

FINĀLĀ TIKSIES LU UN RVS

Kā pirmās nacionālajās līgās finālistes noskaidroja sievietes Nacionālajā līgā. Par tām kļuva RVS, kas arī otrajā spēlē pārspēja SK “Babīte”, un LU, kas triju spēļu sērijā pievarēja MSĢ.

UZVAR „TU/EEDEN”, NOSAUKTAS LABĀKĀS SPĒLĒTĀJAS

Baltijas līgā volejbolā 2017./2018. gada sezonā panākumu svinējusi Igaunijas „TU/Eeden”, otrā finišēja Lietuvas „Alytaus-Jotvingiai”, trešā – „TK-Kaunas ASU”.

IVANOVS, PETRUŠEVICS, BIRZULIS SPĒLĒS SOMIJAS 1.LĪGAS FINĀLĀ

Latvijas volejbola izlases kandidāti Ingars Ivanovs un Aivars Petruševics, pārstāvot Aigara Birzuļa trenēto "Karelian Hurmos" klubu, uzvarēja abās Somijas 1.līgas “play-off” pusfināla spēlēs un kvalificējās izslēgšanas spēļu finālam.

“JĒKABPILS LŪŠI” IEKĻŪST FINĀLČETRINIEKĀ

“Credit24” meistarlīgā volejbolā pusfinālā iekļuvuši “Jēkabpils lūši”, kas arī savā laukumā uzvarēja Austra Štāla vadīto Tallinas „Selver”, bet sezona „Credit24” meistarlīgā beigusies “Biolars/Jelgava” un „RTU/Robežsardzei”.

BŪT VAI NEBŪT? (VIDEO TIEŠRAIDE)

Nedēļas nogale sāksies ar Hamleta vērtu jautājumu “Credit24” meistarlīgas ceturtdaļfināla dalībniekiem. Tiem, kuri zaudēja pirmajā spēlē, atkāpšanās ceļa vairs nav.

“RTU/ROBEŽSARDZE” UN “BIOLARS/JELGAVA” PLAY-OFF SĀK AR ZAUDĒJUMU

“Credit24” meistarlīgā volejbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē šodien viesos zaudēja “RTU/Robežsardze”, bet savā laukumā – “Biolars/Jelgava”.

NEDĒĻAS NOGALĒ RĪGĀ NOTIKS LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTA FINĀLA SPĒLES U-17 MEITEŅU VECUMA GRUPĀ

17. un 18. martā Rīgā, Rīgas Volejbola skolas sporta zālē norisināsies Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības meitenēm U-17 vecuma grupā.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv