Sastāvs

ALYTUS JONAVA KKSC KOHILA VC RSU / MVS TK KAUNAS-ASU TLU TTU/TRADEHOUSE TU/EEDEN VK JELGAVA VK MILATSS

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-10-07 JELGAVAS SH 17:00 VK JELGAVA TLU 0-3(-17,-21,-23)
2 2017-10-07 ELEKTRUM OC 18:00 RSU / MVS TTU 3-1(18,-20,20,18)
3 2017-10-07 ASU SC 18:00 TK KAUNAS-ASU VK MILATSS 3-1(16,-20,18,11)
4 2017-10-07 ALYTAUS 18:00 ALYTUS JONAVA KKSC 3-0(19,20,21)
5 2017-10-08 TU SH 17:00 TU/EEDEN KOHILA VC 3-0(11;12;18)
6 2017-10-08 JELGAVAS SH 12:00 VK JELGAVA TTU 1-3(-21,23,-23,-22)
7 2017-10-08 ELEKTUM OC 16:30 RSU / MVS TLU 1-3(-9;21;-11;-20)
8 2017-10-08 ASU SC 12:00 TK KAUNAS-ASU JONAVA KKSC 3-1(23,20,-21,24)
9 2017-10-08 ALYTAUS 12:00 ALYTUS VK MILATSS 3-1(22,-20,13,18)
10 2017-10-21 DAUGAVPILS SC 14:00 VK MILATSS JONAVA KKSC 0-3(-18,-17,-14)
11 2017-10-21 TLU SH 18:30 TLU TK KAUNAS-ASU 3-0(13,23,19)
12 2017-10-21 Lillekula Gymnasium 18:00 TTU ALYTUS 0-3(-15,-22,-23)
13 2017-10-21 TU SH 17:00 TU/EEDEN VK JELGAVA 3-0(13,17,15)
14 2017-10-21 KOHILA SH 17:00 KOHILA VC RSU / MVS 0-3(-23,-21,-15)
15 2017-10-22 TLU SH 11:00 TLU ALYTUS 3-0(15,21,19)
16 2017-10-22 TTU SH 13:00 TTU TK KAUNAS-ASU 3-2(9,-21,20,-25,9)
17 2017-10-22 TU SH 13:00 TU/EEDEN RSU / MVS 3-0(15,19,22)
18 2017-10-22 KOHILA SH 12:00 KOHILA VC VK JELGAVA 2-3(23,22,-20,-23,-10)
19 2017-11-04 JEGAVAS SH 17:00 VK JELGAVA RSU / MVS 0-3(-11,-22,-16)
20 2017-11-04 ASU SC 18:00 TK KAUNAS-ASU TU/EEDEN 2-3(-20,-21,22,26,-9)
21 2017-11-04 ALYTAUS 18:00 ALYTUS KOHILA VC 3-1(16,17,-20,14)
22 2017-11-04 DAUGAVPILS SC 16:00 VK MILATSS TLU 0-3(-15,-24,-23)
23 2017-11-04 JONAVA SA 19:00 JONAVA KKSC TTU 3-1(25,-24,14,15)
24 2017-11-05 ASU SC 12:00 TK KAUNAS-ASU KOHILA VC 3-1(-23,23.16,15)
25 2017-11-05 ALYTAUS 12:00 ALYTUS TU/EEDEN 2-3(18,18,-22,-17,-11)
26 2017-11-05 DAUGAVPILS SC 13:00 VK MILATSS TTU 3-1(20,15,-21,23)
27 2017-11-05 JONAVAS SA 13:00 JONAVA KKSC TLU 3-2(-22,23,24,-27,9)
28 2017-11-18 TLU SH 15:00 TLU TTU 3-0(15,15,18)
29 2017-11-18 TU SH 17:00 TU/EEDEN VK MILATSS 3-0(20,14,19)
30 2017-11-18 KOHILA SH 17:00 KOHILA VC JONAVA KKSC 0-3(-15,-16,-19)
31 2017-11-18 JELGAVAS SH 17:00 VK JELGAVA TK KAUNAS-ASU 1-3(-18,-20,18,-23)
32 2017-11-18 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS ALYTUS 0-3(-25,-12,-13)
33 2017-11-19 JELGAVAS SH 12:00 VK JELGAVA ALYTUS 1-3(21,-18,-17,-18)
34 2017-11-19 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS TK KAUNAS-ASU 1-3(24,-19,-22,-18)
35 2017-11-19 TU SH 13:00 TU/EEDEN JONAVA KKSC 3-2(12,-19,19,-24,10)
36 2017-11-19 KOHILA SH 12:00 KOHILA VC VK MILATSS 1-3(26,-20,-20,-14)
37 2017-12-02 ASU SC 18:00 TK KAUNAS-ASU ALYTUS 3-0(9,20,24)
38 2017-12-02 DAUGAVPILS SC 14:00 VK MILATSS VK JELGAVA 1-3(-25,19,-22,-19)
39 2017-12-02 JONAVAS SA 15:00 JONAVA KKSC RSU / MVS 3-1(16,13,-21,20)
40 2017-12-02 TLU SH 18:00 TLU TU/EEDEN 1-3(-10,20,-17,-23)
41 2017-12-02 TTU SH 13:00 TTU KOHILA VC 3-1(16,-21,18,20)
42 2017-12-03 DAUGAVPILS SC 13:00 VK MILATSS RSU / MVS 1-3(-23,-20,24,-25)
43 2017-12-03 Jonava KKSC 13:00 JONAVA KKSC VK JELGAVA 3-0(10,21,23)
44 2017-12-03 TLU SH 13:00 TLU KOHILA VC 3-0(15,13,22)
45 2017-12-03 TTU SH 13:00 TTU TU/EEDEN 0-3(-20,-20,-23)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2018-01-20 Kohila SH 17:00 KOHILA VC TU/EEDEN 0-3(-16,-23,-21)
2 2018-01-20 TLU SH 18:00 TLU VK JELGAVA 3-0(22,22,20)
3 2018-01-20 TTÜ SH 13:00 TTU RSU / MVS 0-3(-17,-18,-21)
4 2018-01-20 Daugavpils Sport SC 17:00 VK MILATSS TK KAUNAS-ASU 3-2(-20,18,-24,22,7)
5 2018-01-20 Jonovas Sport Arena 18:00 JONAVA KKSC ALYTUS 2-3(16,19,-24,-16,-9)
6 2018-01-21 TTÜ SH 13:00 TTU VK JELGAVA 1-3(-21,18,-21,-26)
7 2018-01-21 TLU SH 12:00 TLU RSU / MVS 3-0(13,10,22)
8 2018-01-21 Jonovas Sport Arena 13:00 JONAVA KKSC TK KAUNAS-ASU 3-0(18,13,10)
9 2018-01-21 Daugavpils Sport SC 13:00 VK MILATSS ALYTUS 3-1(23,19,-26,25)
10 2018-01-27 Jonovas Sport Arena 14:00 JONAVA KKSC VK MILATSS 3-0(15,12,21)
11 2018-01-27 ASU SC 18:00 TK KAUNAS-ASU TLU 2-3(-21,23,32,-15,-9)
12 2018-01-27 Tinklinio Centers 18:00 ALYTUS TTU 2-3(19,17,-21,-21,-12)
13 2018-01-27 Jelgava SH 17:00 VK JELGAVA TU/EEDEN 1-3(-24,-17,24,-21)
14 2018-01-27 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS KOHILA VC 3-1(17,25,-24,20)
15 2018-01-28 Tinklinio Centers 12:00 ALYTUS TLU 3-0(22,15,19)
16 2018-01-28 ASU SC 12:00 TK KAUNAS-ASU TTU 2-3(-21,-23,14,20,-14)
17 2018-01-28 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS TU/EEDEN 2-3(-16,15,-17,12,-13)
18 2018-01-28 Jelgava SH 12:00 VK JELGAVA KOHILA VC 1-3(-19,-22,21,-18)
19 2018-02-03 ELEKTRUM OC 17:00 RSU / MVS VK JELGAVA 3-1(23,26,-22,23)
20 2018-02-03 TÜ SH 17:00 TU/EEDEN TK KAUNAS-ASU 3-0(22,18,13)
21 2018-02-03 Kohila SH 17:00 KOHILA VC ALYTUS 0-3(-15,-14,-18)
22 2018-02-03 TLU SH 18:00 TLU VK MILATSS 3-0(7,21,21)
23 2018-02-03 Lilleküla Gymnasium 19:00 TTU JONAVA KKSC 2-3(13,23,-16,-25,-11)
24 2018-02-04 Kohila SH 12:00 KOHILA VC TK KAUNAS-ASU 2-3(18,-18,-23,18,-7)
25 2018-02-04 TÜ SH 13:00 TU/EEDEN ALYTUS 1-3(-23,-18,18,-15)
26 2018-02-04 Lillekula Gymnasium 13:00 TTU VK MILATSS 3-0(17,18,15)
27 2018-02-04 TLU SH 12:00 TLU JONAVA KKSC 3-1(20,-23,17,19)
28 2018-02-14 Kohila SH 18:30 KOHILA VC TTU 1-3(-20,21,-16,-18)
29 2018-02-17 Daugavpils Sport SC 16:00 VK MILATSS TU/EEDEN 0-3(-18,-17,-21)
30 2018-02-17 Jonovas Sport Arena 18:00 JONAVA KKSC KOHILA VC 3-0(20,16,16)
31 2018-02-17 ASU SC 18:00 TK KAUNAS-ASU VK JELGAVA 3-0(13,17,16)
32 2018-02-17 Tinklinio Centers 18:00 ALYTUS RSU / MVS 3-1(-29,19,21,21)
33 2018-02-18 TTÜ SH 13:00 TTU TLU 1-3(-15,-23,21,-20)
34 2018-02-18 Jonovas Sport Arena 13:00 JONAVA KKSC TU/EEDEN 0-3(-16,-20,-20)
35 2018-02-18 Daugavpils Sport SC 13:00 VK MILATSS KOHILA VC 3-1(-24,18,21,24)
36 2018-02-18 Tinklinio Centers 12:00 ALYTUS VK JELGAVA 3-0(21,20,18)
37 2018-02-18 Kaunas ASU SC 12:00 TK KAUNAS-ASU RSU / MVS 2-3(12,-24,20,-22,-11)
38 2018-02-24 Tinklinio Centers 18:00 ALYTUS TK KAUNAS-ASU
39 2018-02-24 Jelgava SH 17:00 VK JELGAVA VK MILATSS
40 2018-02-24 ELEKTRUM OC 13:00 RSU / MVS JONAVA KKSC
41 2018-02-24 TÜ SH 17:00 TU/EEDEN TLU
42 2018-02-25 ELEKTRUM OC 13:00 RSU / MVS VK MILATSS
43 2018-02-25 Jelgava SH 12:00 VK JELGAVA JONAVA KKSC
44 2018-02-25 Kohila SH 12:00 KOHILA VC TLU
45 2018-02-25 TÜ SH 13:00 TU/EEDEN TTU
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
LATVIJAS ČEMPIONĀTS
1 2018-02-24 RDC sz 12:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE SK BABĪTE PLAY OFF
2 2018-02-25 Babītes SK 14:00 SK BABĪTE LATVIJAS UNIVERSITĀTE PLAY OFF
3 2018-02-27 Limbažu 3.vsk 20:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA PLAY OFF
4 2018-03-02 00:00 PLAY OFF
5 2018-03-22 00:00 1/2 FINĀLS
6 2018-03-22 00:00 1/2 FINĀLS
7 2018-03-29 00:00 1/2 FINĀLS
8 2018-03-29 00:00 1/2 FINĀLS
9 2018-04-04 00:00 PAR 3. VIETU
10 2018-04-05 00:00 PAR 1. VIETU
11 2018-04-11 00:00 PAR 3. VIETU
12 2018-04-12 00:00 PAR 1. VIETU

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 TU/EEDEN 41 16 15 1 46 13 3,54 1365 1130 1,21
2 TLU 39 16 13 3 42 14 3,00 1326 1107 1,20
3 ALYTUS 37 17 12 5 41 22 1,86 1443 1285 1,12
4 JONAVA KKSC 30 16 10 6 36 24 1,50 1345 1214 1,11
5 TK KAUNAS-ASU 29 17 8 9 36 34 1,06 1443 1453 0,99
6 RSU / MVS 24 16 8 8 30 30 1,00 1283 1344 0,95
7 TTU/TRADEHOUSE 19 17 10 9 28 39 0,72 1423 1488 0,96
8 VK MILATSS 14 16 5 11 19 39 0,49 1209 1360 0,89
9 JELGAVA / LU 8 16 3 13 15 43 0,35 1172 1345 0,87
10 KOHILA VC 5 17 1 16 14 49 0,29 1224 1507 0,81

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/415?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/415?t=games

Ziņas

BALTIJAS LĪGĀ VK “MILATSS” UZVAR MĀJĀS, RSU/MVS – LIETUVĀ

Baltijas līgā volejbolā sievietēm uzvaras priekus baudīja VK “miLATss”, kas savā laukumā četros setos apspēlēja līgas pastarīti “Kohila VC”, un RSU/MVS, kas piecu setu cīņā uzvarēja Kauņā. VK “Jelgava” nācās atzīt pretinieču pārākumu Alītā.

NEVEIKSMĪGA DIENA BALTIJAS LĪGĀ

Baltijas līgā volejbolā sievietēm šodien zaudējuma rūgtumu nācās atzīt visām trijām Latvijas komandām.

VK „MILATSS” VIESOS PIEKĀPJAS „TTU/TRADEHOUSE”

Baltijas līgā volejbolā sievietēm šodien no Latvijas klubiem spēlēja vien VK „miLATss”, kas Igaunijā trijos setos piekāpās „TTU/Tradehouse”.

BALTIJAS LĪGAS SEZONU AR UZVARU SĀK RSU/MVS

Šodien tika atklāta Baltijas līgas sezona volejbolā sievietēm. Ar uzvaru savā laukumā sacensības uzsāka Latvijas čempiones RSU/MVS.

BALTIJAS LĪGAS SEZONAI VOLEJBOLĀ SIEVIETĒM STARTS TIKS DOTS ARĪ JELGAVĀ UN RĪGĀ

Sestdien ar četrām spēlēm sāksies Baltijas līgas sezona volejbolā sievietēm. 10 komandu vidū četras pārstāvēs Igauniju, pa trijām – Latviju un Lietuvu. Pirmajā mačā VK Jelgava uzņems Tallinna Ulikool, RSU/MVS – TTU/Tradehouse, bet VK miLATss dosies vizītē pie līgas čempionēm TK-Kaunas ASU.