Sastāvs

DUNDAGA JĒKABPILS JUNIORI JELGAVAS NSC KULDĪGAS NSS MADONA RĒZEKNES NOVADS RVS TALSI VK "JŪRMALA/T"

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-10-07 JĒKABPILS 2.VSK SZ 13:00 JĒKABPILS JUNIORI TALSI 3-1 (-23,14,21,23)
2 2017-10-08 MADONAS SC 15:00 MADONA TALSI 1-3(-19,-21,23,-22)
3 2017-10-08 RĪGAS 21.VSK SZ 15:00 RVS JĒKABPILS JUNIORI 0-3(-21;-20;-18)
4 2017-10-08 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC RĒZEKNES NOVADS 3-2(20;-24;-18;23;10)
5 2017-10-08 PUMPURU VSK SZ 13:00 VK "JŪRMALA/T" DUNDAGA 1-3(-27;-23;23;-15)
6 2017-10-15 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC MADONA 3-0(30,21,19)
7 2017-10-15 PUMPURU VSK SZ 13:00 VK "JŪRMALA/T" KULDĪGAS NSS 1-3(23,-22,-17,-21)
8 2017-10-15 DUNDAGAS VSK SZ 13:00 DUNDAGA TALSI 2-3(-15,22,17,-27,-13)
9 2017-10-22 TALSU SN 14:00 TALSI RĒZEKNES NOVADS 3-0(20,23,21)
10 2017-10-22 KULDĪGAS NSS 13:00 KULDĪGAS NSS DUNDAGA 1-3(-21,-21,18,-21)
11 2017-10-22 MADONAS SC 13:00 MADONA VK "JŪRMALA/T" 3-1(19,17,-15,17)
12 2017-10-22 RĪGAS 21.VSK SZ 13:00 RVS JELGAVAS NSC 3-0(15,20,21)
13 2017-10-29 DUNDAGAS VSK SZ 13:00 DUNDAGA MADONA 2-3(-17,21,-23,15,-16)
14 2017-10-29 ADAMOVAS SI SZ 14:00 RĒZEKNES NOVADS VK "JŪRMALA/T" 3-0(21,22,13)
15 2017-11-05 KULDĪGAS NSS 14:00 KULDĪGAS NSS JĒKABPILS JUNIORI 3-2(14,-20,15,-24,14)
16 2017-11-05 MADONAS SC 13:00 MADONA RĒZEKNES NOVADS 3-1(-21,23,19,12)
17 2017-11-05 RĪGAS 21.VSK SZ 13:00 RVS DUNDAGA 2-3(15,-21,18,-20,-18)
18 2017-11-05 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC VK "JŪRMALA/T" 3-0(24,18,22)
19 2017-11-12 DUNDAGAS VSK SZ 13:00 DUNDAGA JELGAVAS NSC 3-0(18,19,22)
20 2017-11-12 ADAMOVAS SI SZ 14:00 RĒZEKNES NOVADS RVS 3-2(-22,-20,22,21,10)
21 2017-11-12 JĒKABPILS 13:00 JĒKABPILS JUNIORI MADONA 3-0(21,22,17)
22 2017-11-12 TALSU SN 14:00 TALSI KULDĪGAS NSS 3-0(13,20,21)
23 2017-11-16 ADAMOVAS SI SZ 19:30 RĒZEKNES NOVADS JĒKABPILS JUNIORI 3-2(17,23,-18,-23,11)
24 2017-11-19 JĒKABPILS 13:00 JĒKABPILS JUNIORI JELGAVAS NSC 3-1(14,-20,23,17)
25 2017-11-19 KULDĪGAS NSS 14:00 KULDĪGAS NSS MADONA 3-1(15,17,-21,14)
26 2017-11-19 PUMPURU VSK SZ 15:00 VK "JŪRMALA/T" RVS 0-3(-17,-24,-11)
27 2017-11-21 TALSU SN 19:30 TALSI RVS 3-2(15,-22,17,-27,17)
28 2017-12-03 JĒKABPILS 13:00 JĒKABPILS JUNIORI DUNDAGA 3-0(15,28,18)
29 2017-12-03 ADAMOVAS SI SZ 18:00 RĒZEKNES NOVADS DUNDAGA 3-2(15,-23,22,-21,8)
30 2017-12-03 TALSU SN 14:00 TALSI VK "JŪRMALA/T" 3-0(17,23,19)
31 2017-12-03 KULDĪGAS NSS 13:00 KULDĪGAS NSS JELGAVAS NSC 3-0(23,18,10)
32 2017-12-03 MADONAS SC 13:00 MADONA RVS 2-3(22,-22,21,-23,-12)
33 2017-12-10 RĪGAS 21.VSK SZ 13:00 RVS KULDĪGAS NSS 3-0(15,18,22)
34 2017-12-10 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC TALSI 0-3(-22,-21,-16)
35 2017-12-10 PUMPURU VSK SZ 13:00 VK "JŪRMALA/T" JĒKABPILS JUNIORI 2-3(20,-14,14,-20,-14)
36 2018-01-07 KULDĪGAS NSS 14:00 KULDĪGAS NSS RĒZEKNES NOVADS 3-1(24,21,-22,18)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2018-01-07 Madonas SC 13:00 MADONA DUNDAGA 1-3(-23,-23,18,-20)
2 2018-01-14 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS MADONA 3-0(22,13,21)
3 2018-01-14 Pumpuru vsk sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" JELGAVAS NSC 0-3(-22,-26,10)
4 2018-01-16 Rīgas 21.vsk.sz 18:30 RVS VK "JŪRMALA/T" 3-0(23,26,22)
5 2018-01-21 Madonas SC 13:00 MADONA JĒKABPILS JUNIORI 1-3(19,-14,-14,-34)
6 2018-01-21 Kuldīgas NSS halle 13:00 KULDĪGAS NSS TALSI 3-1(23,17,-23,22)
7 2018-01-21 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC DUNDAGA 3-1(21,22,-21,17)
8 2018-01-21 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS RĒZEKNES NOVADS 3-0(24,22,21)
9 2018-01-27 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC KULDĪGAS NSS 3-2(-22,23,-25,23,11)
10 2018-01-28 Talsu SN 14:00 TALSI MADONA 3-0(22,23,23)
11 2018-01-28 Jēkabpils 2 vsk sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI RVS 3-2(22,-21,-23,22,11)
12 2018-01-28 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS JELGAVAS NSC 0-3(-18,-22,-24)
13 2018-01-28 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA VK "JŪRMALA/T" 3-0(20,22,12)
14 2018-02-04 Kuldīgas NSS halle 13:00 KULDĪGAS NSS RVS 1-3(-23,-19,21,-18)
15 2018-02-04 Jēkabpils 2 vsk sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI VK "JŪRMALA/T" 3-0(22,18,17)
16 2018-02-04 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA RĒZEKNES NOVADS 0-3(-21,-17,-23)
17 2018-02-04 Talsu SN 14:00 TALSI JELGAVAS NSC 0-3(-23,-20,-18)
18 2018-02-11 Pumpuru vsk sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" RĒZEKNES NOVADS 0-3(-26,-22,-17)
19 2018-02-11 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC JĒKABPILS JUNIORI 1-3(-20,-21,21,-18)
20 2018-02-11 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS TALSI 1-3(-25,-20,16,-20)
21 2018-02-11 Madonas SC 13:00 MADONA KULDĪGAS NSS 2-3(21,-23,18,-19,-16)
22 2018-02-15 Jelgavas NSC 19:30 JELGAVAS NSC RVS 3-1(22,20,-23,18)
23 2018-02-18 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS TALSI 3-1(22,13,-18,18)
24 2018-02-18 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA KULDĪGAS NSS 3-2(-20,22,-27,19,13)
25 2018-02-20 Rīgas stila/modes tehn.sz 21:15 VK "JŪRMALA/T" MADONA
26 2018-02-24 Talsu SN 18:00 TALSI JĒKABPILS JUNIORI
27 2018-02-25 Madonas SC 13:00 MADONA JELGAVAS NSC
28 2018-02-25 Kuldīgas NSS halle 13:00 KULDĪGAS NSS VK "JŪRMALA/T"
29 2018-02-25 Talsu SN 14:00 TALSI DUNDAGA
30 2018-03-06 Jēkabpils 2 vsk sz 20:00 JĒKABPILS JUNIORI RĒZEKNES NOVADS
31 2018-03-10 Jēkabpils 2 vsk sz 17:00 JĒKABPILS JUNIORI KULDĪGAS NSS
32 2018-03-10 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA RVS
33 2018-03-11 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA JĒKABPILS JUNIORI
34 2018-03-11 Pumpuru vsk sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" TALSI
35 2018-03-11 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS KULDĪGAS NSS
36 2018-03-11 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS MADONA

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 JĒKABPILS JUNIORI 30 12 10 2 34 14 2,43 1103 989 1,12
2 TALSI 25 13 9 4 30 17 1,76 1091 1053 1,04
3 JELGAVAS NSC 25 15 9 6 29 24 1,21 1188 1191 1,00
4 RVS 24 14 7 7 31 24 1,29 1238 1196 1,04
5 DUNDAGA 22 13 7 6 28 25 1,12 1166 1171 1,00
6 RĒZEKNES NOVADS 21 14 8 6 28 25 1,12 1181 1143 1,03
7 KULDĪGAS NSS 21 13 7 6 27 26 1,04 1181 1144 1,03
8 MADONA 10 13 3 10 17 34 0,50 1095 1167 0,94
9 VK "JŪRMALA/T" 1 13 0 3 5 39 0,13 887 1076 0,82

Ziņas

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 UZVAR MĀJINIEKI, NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2 – VIESI

Nacionālajā līgā 2, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, neiespējamā misija priekšā ir VK “Jūrmala/T”, bet Nacionālajā līgā 1 teorētiskas izredzes pamukt no tikšanās ceturtdaļfinālā ar VK „Ventspils” saglabā SK “Lokomotīve”.

IZTEIKTI LĪDERI TIKAI NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Nacionālajās līgās atlikušās spēles pārsvarā notiks play-off pāru noteikšana, un tikai Nacionālajā līgā 1 vīriešiem ir izteikts līderis VK „Ventspils”.