ŠAJĀ NEDĒĻAS NOGALĒ AUGSTSKOLU ATKLĀTĀS SACENSĪBAS

Šajā nedēļas nogalē, 12. un 13.novembrī sāksies Augstskolu atklātās sacensības sieviešu komandām. Pirmajā sacensību sabraukumā piedalīsies 11 komandas - četras augstāko mācību iestāžu komandas – Latvijas Universitāte (LU), Latvijas Lauksaimniecības Universitāte (LLU), Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija (LSPA) un septiņas amatieru komandas - Madona/Heta, Rīgas Volejbola skola (RVS), SK Babīte, Aizkraukle AV, Kuldīgas NSS, Gulbenes novads un Minusas Volejbola skola (MVS).

Komandu sastāvi

Sacensības notiek sabraukumos. Šajā sezonā ir plānoti pieci sabraukumi un fināls. Komandas var piedalīties vienā, vairākos vai visos sabraukumos. Atkarībā no katrām sabraukumam reģistrēto komandu skaita, sacensības notiks kā vienas vai divu dienu turnīrs un katrā sabraukumā komandas tiks salozētas grupās, neatkarīgi no iepriekšējā sabraukumā izcīnītās vietas.

Sabraukumā komandas spēlēs līdz 2 uzvarētiem setiem. Katrā setā tiek spēlēts līdz 25 punktiem ar divu punktu pārsvaru, ja nepieciešams trešais, izšķirošais sets, tad tas tiek spēlēts līdz 15 punktiem ar divu punktu pārsvaru.

Punktu skaitīšanas sistēma:

• par uzvaru spēlē ar rezultātu 2-0: uzvarētājs saņem 3 punktus; zaudētājs - 0 punktu;

• par uzvaru spēlē ar rezultātu 2-1: uzvarētājas saņem 2 punktus; zaudētājas 1 punktu;

Vienāda punktu skaita gadījumā vietas tiek noteiktas:

• pēc visu uzvarēto un zaudēto spēļu skaita;

• pēc visu spēļu uzvarēto un zaudēto setu attiecības;

• pēc visu spēļu uzvarēto un zaudēto punktu skaita attiecības;

• pēc komandu savstarpējo spēļu rezultātiem.

Pirmais sabraukums notiks 12.novembrī Rīgā, Olimpiskajā Sporta centrā (Grostonas iela 6b), un 13.novembrī – Jelgavā, LLU sporta zālē.

Kalendārs