NOSLĒGUSIES PIRMĀ BALTIJAS KAUSA DIENA

Šodien Olimpiskajā sporta centrā tika atklātas Austrumeiropas Zonālās volejbola asociācijas Starptautiskās sacensības „Baltijas kauss 2011” jauniešu izlasēm. Turnīra atklāšanā piedalījās Latvijas Volejbola federācijas prezidents Almers Ludviks, LVF ģenerālsekretārs Egils Cīrulis, Rīgas Domes Izglītības un kultūras sporta departamenta sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna un Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Einars Fogelis.

Atklāšanas uzrunās gan LVF prezidents A.Ludviks, gan Rīgas Domes Izglītības un kultūras sporta departamenta sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna pauda gandarīju, par šo sacensību esamību, kā arī novēlēja veiksmi jaunajiem volejbolistiem ne tikai šajās, bet arī citās nozīmīgās sacensībās.

Labus rezultātus šodien parādīja abas Latvijas Junioru meiteņu komandas. Latvijas pirmā komanda (trenere I.Minusa un A.Tihovska) ar 3-0 uzvarēja Lietuvas vienaudzes, bet Latvijas otrā komanda (treneris I.Pūliņš) ar 3-1 pārsēja Igaunnijas izlasi.

 

Visu spēļu rezultāti šeit

 

FOTO