LĀSE-R/RĪGA GŪST PIRMO UZVARU

Šodien SCHENKER līgā savas pirmās šī gada spēles SELVER Tallinn un Daugavpils Universitāte aizvadīja Igaunijā, savukārt Latvijā cīnījās Lāse-R/Rīga un Rakvere Grossi TK. Daugavpils Universitāte ar 1-3 piekāpās mājiniekiem, savukārt Lāse-R/Rīga ar 3-1 bija pārāki par viesiem.

Daugavpils Universitāte ar 1-3 (25-18; 18-25; 25-15; 25-15) piekāpās SELVER Tallinn, bet pirmo uzvaru izcīnīja Lāse-R/Rīga, kas ar 3-1 (15-25; 25-20; 25-12; 25-16) uzvarēja Igaunijas Rakvere Grossi TK.

Rezultatīvākais Daugavpils Universitātes spēlētājs bija Ēriks Voroņko, kurš spēlē guva 13 punktus, savukārt 12 punktus komandai guva Edgars Točs. Spēles statistika šeit

Lāse-R/Rīga sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Aleksandrs Kudrjašovs, kurš guva 17 punktus, otrais rezultatīvākais – Jānis Vāvers ar 15 izcīnītiem punktiem. Spēles statistika šeit

Pēc spēles Lāse-R/Rīga galvenais treneris Raimonds Vilde secinājumus neizdarīja, tikai akcentēja, ka komandai vēl jāsaspēlējas: „Sezonas pirmā spēle, tāpēc nekādus secinājumus nevar izdarīt, bet, protams, vēl neesam īsti gatavi. Neiekļaujamies spēles ritmā un neizjūtam spēles garšu. Nav bijušas pārbaudes spēles, tāpēc vēl nav saprašanās savā starpā, galvenokārt, cēlājam (Mārim Vensbergam) ar spēlētājiem, bet noteikti ar katru spēli tas uzlabosies. Arī jaunie spēlētāji ir labi un gatavi spēlēt, un ceru, ka viņi komandai palīdzēs. Izmantošu katru iespēju ļaut viņiem iziet laukumā.”

Rīt Lāse-R/Rīga savā laukumā uzņems Poliurs/Ozolnieki komandu, savukārt VK Biolars Zemgales Olimpiskajā centrā cīnīsies ar Rakveres volejbolistiem.

Kalendārs šeit

Turnīra tabula šeit