ZEMGALES OLIMPISKAJĀ CENTRĀ VĪRIEŠU IZLASEI IZŠĶIROŠĀ CĪŅA

Latvijas vīriešu volejbola izlase ir uzsākusi cīņu par iekļūšanu 2012.gada Olimpiskajās spēlēs. Pirmās kvalifikācijas kārtas spēlē Latvijas izlase viesos ar 3-2(-23;-24;21-18;10) uzvarēja Ungārijas valstsvienību.

Atbildes spēles 3.septembrī plkst.19.00 notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24). Ieeja uz spēli būs bez maksas. Nākamajā kārtā iekļūs izlase, kura uzvarēs abas spēles. Ja katrai izlasei būs viena uzvara un viens zaudējums, tad neatkarīgi no tā ar kādu rezultātu būs uzvarēta vai zaudēta spēle, tiks spēlēts „zelta sets” līdz 15 punktiem.

Izlases sastāvs uz šo spēli

Tie, kuriem nebūs iespēja izlasi atbalstīt klātienē, to varēs darīt pie TV ekrāniem. Kanālā LTV7 3.septembrī plkst.19.00.

Šīs kārtas pāra uzvarētājs iekļūs nākamajā kārtā jeb tā sauktajā priekškvalifikācijas turnīrā, kas risināsies no 22.-27.novembrim. Priekšvalifikācijas turnīrā komandas sadalītas 3 grupās, katrā grupā pa 4 komandām. Katras grupas uzvarētāja nodrošinās dalību pēdējā atlases kārtā – kvalifikācijas turnīrā, kur astoņu Eiropas valstu izlases cīnīsies par 1 ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Kvalifikācijas kārta risināsies 2012.gada 8.-13.maijā.