LATVIJA UZVAR UNGĀRIJU PIRMAJĀ SPĒLĒ (PAPILDINĀTS)

Latvijas vīriešu volejbola izlase šodien uzsāka cīņu par iekļūšanu 2012.gada Olimpiskajās spēlēs. Pirmās kvalifikācijas kārtas spēlē Latvijas izlase ar 3-2(-23;-24;21;18;10) uzvarēja Ungārijas valstsvienību.

Rezultatīvākais Latvijas izlases sastāvā bija Hermans Egleskalns ar 16 izcīnītiem punktiem, Laurim Iecelniekam ar 13 gūti punkti. Visa spēles statistika šeit

Pēc spēles Ungārijas izlases treneris Sandors Kantors atzīmēja, ka viņu gatavošanās šai spēlei esot bijusi nepietiekama: "Komandai pietika spēka tikai pirmajiem diviem setiem. Mums nāksies nopietni piestrādāt, lai labotu savas kļūdas un mēģinātu uzvarēt atbildes spēli, kas notiks Latvijā", savukārt Latvijas izlases treneris Raimonds Vilde atzina, ka komanda spēli nav sākusi pārāk labi, bet tad tika atrasts spēles ritms un līdz ar to spēja kontrolēt spēles gaitu.

3.septembrī plkst.19.00 notiks atbildes spēle Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24). Nākamajā kārtā iekļūs izlase, kura uzvarēs abas spēles. Ja katrai izlasei būs viena uzvara un viens zaudējums, tad neatkarīgi no tā ar kādu rezultātu būs uzvarēta vai zaudēta spēle, tiks spēlēts „zelta sets” līdz 15 punktiem.

Šīs kārtas pāra uzvarētājs iekļūs nākamajā kārtā jeb tā sauktajā priekškvalifikācijas turnīrā, kas risināsies no 22.-27.novembrim. Priekšvalifikācijas turnīrā komandas sadalītas 3 grupās, katrā grupā pa 4 komandām. Katras grupas uzvarētāja nodrošinās dalību pēdējā atlases kārtā – kvalifikācijas turnīrā, kur astoņu Eiropas valstu izlases cīnīsies par 1 ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Kvalifikācijas kārta risināsies 2012.gada 8.-13.maijā.

 

Informācija sagatvota izmantojot www.cev.lu