LATVIJAS DUETIEM ZAUDĒJUMI PIRMAJĀS SPĒLĒ

SWATCH Pasaules kausa posmā, kas no 15.-20.augustam notiek Ālandu salās (Somija), sacensības no pamatturnīra pirmās kārtas ar zaudējumiem uzsākuši abi Latvijas vīriešu pludmales volejbola dueti – Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins.

Pirmās pamatturnīra kārtas spēlē Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš (izlikti ar 19.numuru) piekāpās ar 0-2 (13-21;9-21) Nīderlandes duetam Reinder Nummerdor/Richard Schuil (izlikti ar 14.numuru). Pļaviņš/Šmēdiņš sacensības turpina pa tā saukto „zaudētāju zaru”, kur nākamie Latvijas dueta pretinieki būs Ķīnas pludmales volejbola dueti Peng Gao/Cheng Chen (izlikti ar 30.numuru). Spēles sākums plkst.17.30.

Pirmās kārtas spēlē ar 0-2(18-21;15-21) Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins piekāpās ar 16.numuru izliktajam Norvēģijas duetam Tarjei Skarlund/Martin Spinnangr, tādējādi arī šis Latvijas duets sacensības turpina pa „zaudētāju zaru”, kur Samoilova/Sorokina pretinieki būs Zviedrijas duets Daniel Andersson/Bjorn Berg (izlikti ar 32.numuru). Spēles sākums plkst.15.30.

 

Informācija sagatavota izmantojot www.fivb.org