LATVIJA-TURCIJA 0-3

Latvijas vīriešu volejbola izlase šodien aizvadīja pēdējo pārbaudes spēli Pērnavā (Igaunija). Šodien Latvijas izlases pretinieki bija Turcijas izlase, kurai Latvijas izlase piekāpās ar 0-3 (20-25;21-25;19-25).

Šodien rezultatīvākais bija Hermans Egleskalns, kurš izcīnīja 12 punktus. Visa spēles statistika šeit

Jāatgādina, ka šis bija pārbaudes turnīrs pirms augusta beigās gaidāmās Olimpiskās kvalifikācijas pirmās kārtas spēles Ungārijā.

Latvijas izlase cīņu par iekļūšanu Olimpiskajās spēlēs, kas 2012.gadā risināsies Londonā, uzsāks no izslēgšanas kārtas, kur mūsu pretinieki būs Ungārijas izlase. Šajā kārtā piedalīsies 12 valstu izlases un tiks spēlēts pēc sistēmas mājas-viesi.

Latvijas izlasei pirmā spēle viesos 26.augustā, savukārt atbildes spēle Latvijā 3.septembrī plkst.19.00, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā.

Pāra uzvarētājs iekļūs nākamajā kārtā jeb tā sauktajā priekškvalifikācijas turnīrā, kas risināsies no 22.-27.novembrim. Priekšvalifikācijas turnīrā komandas sadalītas 3 grupās, katrā grupā pa 4 komandām. Katras grupas uzvarētāja nodrošinās dalību pēdējā atlases kārtā – kvalifikācijas turnīrā, kur astoņu Eiropas valstu izlases cīnīsies par 1 ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Kvalifikācijas kārta risināsies 2012.gada 8.-13.maijā.

 

Latvija - Kanāda 1-3

Latvija - Igaunija 3-1