LATVIJAS VĪRIEŠU IZLASE DOSIES UZ PĀRBAUDES TURNĪRU PĒRNAVĀ

Latvijas vīriešu volejbola izlase gatavošanos Olimpiskās kvalifikācijas pirmajai kārtai, kas norisināsies augusta beigās un septembra sākumā, uzsāka jūlija beigās. Šobrīd izlase aizvadījusi jau divas treniņspēles ar Krievijas Superlīgas klubu Odincovas „Iskra”, kur abās svinēja uzvaras ar 3-1 un 3-2.

Rīt izlase dosies uz Pērnavu (Igaunija), kur notiks pārbaudes turnīrs. Šajā turnīrā Latvijas izlases pretinieki būs Kanādas, Igaunijas un Turcijas valstsvienības.

12.08.plkst.17.00 Latvija - Kanāda

13.08.plkst.19.30 Latvija - Igaunija

14.08.plkst.13.00 Latvija - Turcija

Latvijas izlase cīņu par iekļūšanu Olimpiskajās spēlēs, kas 2012.gadā risināsies Londonā, uzsāks no izslēgšanas kārtas, kur mūsu pretinieki būs Ungārijas izlase. Šajā kārtā piedalīsies 12 valstu izlases un tiks spēlēts pēc sistēmas mājas-viesi. Latvijas izlasei pirmā spēle viesos 26.augustā, savukārt atbildes spēle Latvijā 3.septembrī plkst.19.00, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā. Pāra uzvarētājs iekļūs nākamajā kārtā jeb tā sauktajā priekškvalifikācijas turnīrā, kas risināsies no 22.-27.novembrim. Priekšvalifikācijas turnīrā komandas sadalītas 3 grupās, katrā grupā pa 4 komandām. Katras grupas uzvarētāja nodrošinās dalību pēdējā atlases kārtā – kvalifikācijas turnīrā, kur astoņu Eiropas valstu izlases cīnīsies par 1 ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Kvalifikācijas kārta risināsies 2012.gada 8.-13.maijā.