VANAGS UN IVANOVS SPĒLĒS KING OF THE BEACH

Dzintaros, Jūrmalā, 31.jūlijā plkst.12.00 risināsies īpašs šova turnīrs „King of the beach”, kuru Latvijas Pludmales volejbola līga sadarbojoties ar Latvijas Olimpisko komiteju organizē jau trešo gadu. Šajā turnīrā piedalīsies 8 labākie Latvijas pludmales volejbolisti, kuri cīnīsies par 2011.gada Pludmales karaļa titulu.

Seši spēlētāji tika noteikti uzreiz – Toms Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Ruslans Sorokins, Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Šmēdiņš un Artis Caics. Lai noskaidrotu atlikušos „King of the beach” spēlētājus, līdz 28.jūlijam notika skatītāju balsojums par sešiem kandidātiem – Kristiānu Marnicu, Edgaru Toču, Tomu Vanagu, Arni Tunti, Ingaru Ivanovu un Artūru Kiseļevu. Ikviens par savu favorītu varēja nobalsot gan internetā, gan sūtot īsziņas ar īpašajiem kodiem. Balsojuma kopvērtējumā pirmo vietu ar 2705 interneta balsīm un 49 īsziņām ir ieguvis Toms Vanags, savukārt otro vietu ar 1724 interneta balsīm un 899 īsziņām ir ieguvis Ingars Ivanovs, līdz ar to gan Vanags, gan Ivanovs svētdien, Dzintaru pludmalē cīnīsies par „King of the beach” titulu.

Ir noteikts arī aktīvākais SMS balsotājs, kuram 31.jūlijā, turnīra „King of the beach” ietvaros, tiks pasniegta īpašā pludmales volejbola bumba. Aktīvākā SMS balsotāja telefona numurs sākas ar 28844*** (nobalsots 285 reizes par Ingaru Ivanovu).

 

„King of the beach” ir īpaša izspēles sistēma – 8 dalībnieki sadalīti divās grupās pa četriem katrā, kur katrs ar katru no pāriniekiem izspēlēs pa vienam setam. Atšķirībā no iepriekšējā gada, kad grupu sadalījumu noteica organizatori, šogad viss būs pašu spēlētāju rokās. Pirms turnīra notiks izloze, lai noteiktu, kurš spēlētājs būs kurā grupā!

Kopā katrs dalībnieks izspēlēs trīs setus, katru līdz 17 punktiem. Pēc izspēles tiks noteiktas spēlētāju ieņemtās vietas grupās – vispirms pēc uzvarēto setu skaita, tad pēc iegūto/zaudēto punktu attiecības. Grupu divu pirmo vietu ieguvēji ar katru no pāriniekiem izspēlēs pa vienam setam līdz 17 punktiem, kur tiks noteikti divi labākie spēlētāji, kas savā starpā cīnīsies finālspēlē (pilna spēle-līdz diviem uzvarētiem setiem, katrs sets līdz 21 punktam, ja nepieciešams, 3.sets līdz 15 punktiem).

Finālā grupas pirmās un otrās vietas ieguvēji izvēlēsies komandas biedrus no visiem dalībniekiem, kas bija uzsākuši cīņu par Pludmales karaļa titulu un izspēlēs pilnu spēli, līdz divu setu uzvarai.

„King of the beach” titulu izcīnīs tas spēlētājs, kurš pārī ar savu izvēlēto partneri būs uzvarējuši spēli.

Atšķirībā no citiem turnīriem, šajā katrs spēlētājs spēlē pats par sevi un uzvarētājs ir tikai viens!

Turpinot tradīciju, organizatori arī šogad piedāvās ne tikai spraigas un interesantas cīņas volejbola laukumā, bet arī dažādus konkursus, atrakcijas un šova programmas, kurās varēs piedalīties ikviens klātesošais.