MINUSA/JURSONE NEPĀRVAR KVALIFIKĀCIJU POLIJĀ

Šodien SWATCH Pasaules kausa Grand Slam turnīru no kvalifikācijas pirmās kārtas uzsāka Inguna Minusa un Inese Jursone, kurā piedzīvoja zaudējumi, līdz ar to sacensības šim Latvijas duetam ir noslēgušās. Šajā posmā piedalījās vēl viens Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets – Inga Ikauniece un Alise Lece, kuras arī nepārvarēja pirmo kvalifikācijas kārtu.

Minusa/Jursone (izliktas ar 15.numuru) pirmajā kvalifikācijas kārtā ar 0-2(22-24;17-21) piekāpās Nīderlandes duetam Rebekka Kadijk/Merel Mooren (izliktas ar 18.numuru), līdz ar to sacensības noslēdzot 41.vietā.

Ikauniece/Lece (izliktas ar 27.numuru) pirmajā kvalifikācijas kārtā ar 1-2 (11-21;21-19;11-15) piekāpās kanādietēm Marrie-Andre Lessard/Annie Martin (izliktas ar 6.numuru), līdz ar to arī otrs Latvijasd duets sacensības noslēdza 41.vietā.

Vīriešu dueti Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins sacensības šajā posmā uzsāks no pamatturnīra, savukārt Artis Caics un Toms Šmēdiņš sacensības sāks no kvalifikācijas.

 

Informācija sagatavota izmantojot www.fivb.org