CAICAM/SMĒDIŅAM 4.VIETA POLIJĀ

Šodien piedzīvojot divus zaudējumus, Eiropas čempionātu Polijā Latvijas pludmales volejbolisti Artis Caics un Toms Šmēdiņš noslēdza ar izcīnītu 4. vietu.

Ar 14. numuru izliktie Caics/Šmēdiņš turnīra gaitā jau vairākkārt bija spējuši uzveikt potenciāli spēcīgus pretiniekus, taču šodien tas neizdevās. Vispirms latvieši tikās ar turnīra 5. pāri Emīls Boersma/DansSpeikers un zaudēja ar 17:21, 12:21. Jāpiebilst, ka pirmā seta otrajā pusē pretiniekiem piešķīra strīdīgu punktu, pēc kura mūsējie vairs nespēja savākties, lai gan pirms tam bija labas izredzes pacīnīties par uzvaru. Artis ar Tomu pirmajā setā bija priekšā ar 14:11.

Bronzas medaļu mačā mūsējiem atkal pretī stājāsNīderlandes sportisti – ar 8. numuru izsētie Jons Stiekema un Kristiāns Vārenhorsts. Un atkal nācās atzīt tulpju zemes sportistu pārākumu - 23:25, 19:21. Līdz ar to Artis ar Tomu Polijas posmu noslēdz ar augsto 4. vietu.

Savukārt Boersma/Speikers finālā ar 18:21, 19:21 zaudēja vāciešiem Tomass Kačmareks un Aleksandrs Valkenhorsts, kurus, starp citu, turnīra gaitā apspēlēja Caics un Šmēdiņš.

 

Informācija no sportacentrs.com