ZELTA OPEN 2.POSMĀ TRIUMFĒJA IVANOVS/KISEĻEVS

Latvijas pludmales volejbola čempionāta „Zelta OPEN” otrajā posmā triumfējuši Ingars Ivanovs un Artūrs Kiseļevs, kuri uzvarēja arī sacensību pirmajā posmā.

Pusfinālā Ivanovs / Kiseļevs spraigā divu setu cīņā apspēlēja Jāni Sakniņu un Tomu Benjavu – 2:0 (25:23, 26:24), bet viņu pretinieki noskaidrojās cīņā starp Haralda Regžas / Armanda Āboliņa duetu un Gintu Antomu / Aigaru Brivnu. Arī šajā pusfināla cīņā pietika ar diviem setiem un uzvaru tajā svinēja gados jaunākie Regža un Āboliņš – 2:0 (21:16, 21:16).

Fināla mačs iesākās ar Ivanova un Kiseļeva uzvaru pirmajā setā (21:15), bet otrajā Regža / Āboliņš prata revanšēties – 21:16. Trešajā izšķirošajā svaru kausi tomēr nosvērās par labu pirmā „Zelta OPEN” posma uzvarētājiem. Uzvaru setā (15:10) svinēja Ivanovs / Kiseļevs, tādejādi triumfējot arī visā spēlē (2:1) un turnīrā.

Spēlē par trešo vietu Sankiņš / Benjavs divos setos pieveica Brivnu / Antomu – 2:0 (21:17, 21:19). Dalīta piektā vieta otrajā Latvijas čempionāta posmā Mārtiņam Jansonam / Ralfam Ozoliņam un Edgaram Točam / Arnim Tuntem.

„Zelta OPEN” trešais posms vienlaicīgi būs arī Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) posms Latvijā un ierasti risināsies Dzintaru pludmalē no 11. līdz 14.augustam. Pieteikšanās šim posmam divas nedēļas pirms tā ar speciālajām EEVZA pieteikuma formām. Vairāk informācijas www.beachvolley.lv

Atskatu uz Zelta OPEN 2.posmu, kā arī citus ar pludmales volejbolu saistītus sižetus varēs redzēt kanālā LTV7 raidījumā „Pludmales volejbola apskats” ceturtdien, 21.jūlijā plkst.23.05 (atkārtojumi sestdienās plkst.11.00 un svētdienās plkst.23.30)

„Zelta OPEN” otrā posma rezultāti šeit

 

Informācija no www.beachvolley.lv