KING OF THE BEACH 31.JŪLIJĀ / BALSO PAR KANDIDĀTIEM

Latvijas Pludmales volejbola līga sadarbojoties ar Latvijas Olimpisko komiteju jau trešo gadu organizē īpašs pludmales volejbola šova turnīru „King of the beach”. Tas šogad notiks 31.jūlijā Dzintaru pludmalē Jūrmalā. Pagaidām zināmi seši no astoņiem šī šova dalībniekiem – atlikušos divos noteiksim līdzjutēju balsojumā, kas sākas šodien.

Uz 2011.gada „King of the beach” titulu pagaidām zināmi seši pretendenti - Toms Šmēdiņš (Pludmales karalis 2009), Aleksandrs Samoilovs (Pludmales karalis 2010), Ruslans Sorokins, Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš un Artis Caics, bet divas vakances šajā komandā vēl ir brīvas. Tāpat kā pērn tos noteiksim līdzjutēju balsojumā.

Organizatori ir izvēlējušies vēl sešus spēlētājus, par kuriem ir iespēja nobalsot. To vidū ir Kristiāns Marnics, Toms Vanags, Artūrs Kiseļevs, Ingars Ivanovs, Edgars Točs un Arnis Tunte.

Nobalsot varat divos veidos. Pirmais - sūtot SMS uz numuru 1188.Katram spēlētājam ir piešķirts savs īsziņas kods:

KING1 (nosūtot KING1 uz numuru 1188 Tu nobalso par Kristiānu Marnicu)

KING2 (nosūtot KING2 uz numuru 1188 Tu nobalso par Artūru Kiseļevu)

KING3 (nosūtot KING3 uz numuru 1188 Tu nobalso par Tomu Vanagu)

KING4 (nosūtot KING4 uz numuru 1188 Tu nobalso par Ingaru Ivanovu)

KING5 (nosūtot KING5 uz numuru 1188 Tu nobalso par Edgaru Toču)

KING6 (nosūtot KING6 uz numuru 1188 Tu nobalso par Arni Tunti)

Vienas īsziņas cena – 0,10Ls (sms sūtīšanas skaits neierobežots).

Īsziņas varēsiet iesūtīt līdz 27.jūlijam (ieskaitot). Aktīvākajam SMS balsotājam 31.jūlijā, turnīra „King of the beach” ietvaros tiks pasniegta pludmales volejbola bumba ar spēlētāju autogrāfiem.

Otrs veids – balso īpašajā „King of the beach” sadaļā portālā Sportacentrs.com. Balsi par katru dalībnieku vari atdot reizi 24 stundu laikā no vienas IP adreses vai viena reģistrēta lietotāja. Šis balsojums ilgs līdz 28.jūlijam (ieskaitot).

„King of the beach” pamatturnīrā iekļūs tie divi kandidāti, kuri būs savākuši visvairāk balsu abu balsojumu kopvērtējumā.

Vairāk informācijas King of the beach sadaļā ŠEIT