BRAZĪLIJAS SUMMER GRAND PRIX

Sestdien, 16.jūlijā, pludmales centra “Brazīlija” jaunajos āra laukumos norisināsies „Brazīlijas Summer Grand Prix” otrais turnīrs. Kopumā turnīrs sastāvēs no 8 posmiem, kuri norisināsies katru sestdienu. Atlikuši vēl 7 posmi, no kuriem kopvērtējumā tiks vērtēti 5 labākie posmi un rezultatīvākie spēlētāji tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām no tūrisma aģentūras ”Alida Tūrs” - dāvanu kartēm 200Ls un 100Ls vērtībā. Katra turnīra posma 1.-3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar balvām no Brazīlijas, Atlētika, Isostar, Krown u.c.

Otrais posms norisināsies jau 16. jūlijā plkst. 12.00, reģistrācija no 11.30. Turnīrā var piedalīties visi spēlēt gribētāji, kam ir vēlme izkustēties siltās „Brazīlijas“ smiltiņās un jauki pavadīt laiku! Spēlētājiem, kas uz pieteikšanās termiņa datumu ir Latvijas kopējā reitinga 40 labāko vidū, jāspēlē ar kādu, kurš reitingā nav 40 labāko vidū. Nekādu citu ierobežojumu nav, var spēlēt dažādu vecumu un dažādu dzimumu spēlētāji. Turnīrs norisinās pēc spēkā esošajiem FIVB pludmales volejbola noteikumiem. Turnīru tiesās paši spēlētāji un spēļu garumi var tikt mainīti vadoties pēc pieteikušos komandu skaita.

Dalībai turnīrā spēlētāji var pieteikties nosūtot pieteikuma e-pastu līdz 14. jūlija plkst. 17:00 uz [email protected], rakstot turnīra nosaukumu, norises laiku, dalībnieka vārdu un uzvārdu, tālruni un e-pastu, vai zvanot- 25400000,

Reģistrācija turnīram 16.jūlijā no plkst. 11.30. Ja komanda tiek pieteikta līdz ceturtdienai, dalības maksa– 8,- Ls no komandas, ja komanda tiek pieteikta sacensību dienā, tad 12,-Ls no komandas.

 

Informācija no www.brazil.lv