FANU AUTOBUSS UZ BALTIJAS LĪGAS FINĀLTURNĪRU SIEVIETĒM 5. MARTĀ

5. martā atbalstīt Latvijas volejbolistes izšķirīgajās Baltijas līgas spēlēs Lietuvā varēs doties ar Latvijas Volejbola federācijas sarūpētu fanu autobusu.

Fanu autobuss no Origo uz Lietuvu izbrauks svētdien, 5. martā, pulksten 6:30 no rīta, pusastoņos pieturot Jelgavā. 7:40 no Zemgales Olimpiskā centra tas dosies uz spēļu norises vietu Kauņā un 30 kilometrus attālajā Jonavā. Pieteikšanās notiek elektroniski, sūtot e-pasta vēstuli uz adresi [email protected], virsrakstā norādot tematu Fanu reiss, bet e-pasta tekstā savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un cilvēku skaitu, kuru Jūs vēlaties pieteikt braucienam uz Lietuvu. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ priekšroka būs tiem, kas pieteiksies pirmie! Lūdzu ņemt vērā, ka Jūsu dalība fanu reisā tiks apstiprināta pēc atbildes e-pasta saņemšanas!

Līgas vadošo komandu vidū, kas no piektdienas līdz svētdienai sadalīs vietas labāko astotniekā, būs arī divi Latvijas klubi. Jelgava/LU pamatturnīrā ieņēma ceturto vietu un ceturtdaļfinālā piektdien, pulksten 19:00 Kauņā tiksies ar TTU/Tradehouse, bet Daugavpils Vk miLATss tajā pašā laikā Jonavā spēkosies ar TU/Eeden. Uzvarētājas pēc olimpiskās sistēmas dalīs medaļas, bet zaudētājas noskaidros vietas no piektās līdz astotajai.

Svētdien spēļu sākums gan Jonavā, gan Kauņā paredzēts pulksten 11:00 un 13:30. Kauņā agrajā spēlē tiks noskaidrotas 3. vietas ieguvējas, bet pusdivos komandas tiksies spēlē par 5. vietu. Savukārt Jonavā pulksten 11:00 notiks mačs par 7. vietu, bet 13:30 tiks noskaidrotas 2016./2017. gada Baltijas līgas čempiones.

Vairāk par Baltijas līgu lasiet šeit, kā arī LVF sociālajos tīklos.

Fanu buss un ieeja uz spēlēm ir bez maksas!