LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ U-13 MEITENĒM UZVAR DAUGAVPILS

18. un 19. martā, Rīgas Volejbola skolas sporta zālē norisinājās U-13 meiteņu vecuma grupas 1. līgas fināls, kur par zelta medaļām cīnījās Daugavpils BJSS, Aizkraukles novada sporta skolas, Liepājas sporta spēļu skolas, Rīgas Volejbola skolas, Limbažu un Salacgrīvas NSS un Cēsu sporta skolas.

Daugavpils BJSS divu dienu laikā zaudēja tikai divus setus Rīgas un Aizkraukles meitenēm, kas deva viņām pārliecināšu uzvaru kopvērtējumā, aiz sevis atstājot Rīgas un Liepājas meitenes. Čempionāta rezultāti:

  • 1. vieta Daugavpils BJSS (trenere Natālija Novikova);
  • 2. vieta Rīgas Volejbola skola (trenere Svetlana Cepurīte);
  • 3. vieta Liepājas sporta spēļu skola (trenere Inga Jansone);
  • 4. vieta Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skola (treneres Inta Mežgaile un Mārīte Sakārne);
  • 5. vieta Aizkraukles novada sporta skola (treneris Imants Silavs);
  • 6. vieta Cēsu pilsētas sporta skola (trenere Janīna Kalniņa);

Kā jau tradicionāli, Latvijas Jaunatnes čempionāta finālā tika pasniegtas balvas arī čempionāta sešiem labākajiem spēlētājiem, kas U-13 meiteņu vecuma grupas čempionātā šogad ir Anastasija Tumanovska (Daugavpils BJSS), Anna Cepurīte (Rīgas Volejbola skola), Rēzija Mazure-Mago (Liepājas SSS), Rendija Spriņģe (Limbažu un Salacgrīvas NSS), Amanda Regute (Aizkraukles NSS) un Marta Paula Markovska (Cēsu PSS).

Daugavpils BJSS trenere Natālija Novikova komentējot komandas sniegumu atzina, ka: “Ļoti nopietni gatavojāmies finālam, un līdz ar to arī rezultāts neizpalika. Nospēlējām visai pārliecinoši, ko apliecina tikai divi zaudētie seti divās dienās.  Tā kā meitenes arī pagājušo sezonu izcīnīja 1. vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā, apsveram domu nākamajā sezonā startēt arī pie gadu vecākas grupas, lai uzkrātu papildus pieredzi. Jāsaka liels paldies meitenēm par nopietno attieksmi un viņu vecākiem par atbalstu. Paldies, arī Latvijas Volejbola federācijai  par lieliski organizētu turnīru, meitenes devās mājup ļoti priecīgas.”

RVS treneres Svetlanas Cepurītes komentārs pēc fināliem: “Daugavpils meitenes ir ļoti labas, ar labāko četrinieku šodien izdevās atņemt viņām vienu setu taču vairāk gan šoreiz nesanāca. Mums nedaudz vēl pietrūkst līdz viņu līmenim, taču domāju, ka uz lielā laukuma 6:6 mēs varam viņas uzvarēt!”

U-13 meiteņu fināls bija pirmais no 14 kopumā paredzētajiem fināliem Latvijas Jaunatnes čempionātā šajā sezonā. Latvijas Jaunatnes čempionāts norisinās septiņās vecuma grupās meitenēm un zēniem, kur šogad kopumā startē 194 komandas.

Spēļu rezultāti un kalendāri: www.jaunatnesvolejbols.lv