SESTDIEN 1.LATVIJAS SENIORU ČEMPIONĀTA FINĀLS

Šo sestdien 1.aprīlī Jelgavas nov. Valgundes pag. Kalnciema vidusskolas sporta hallē notiks 1.Latvijas senioru volejbola čempionāta finālsacensības visām vecuma grupu komandām, kur tiks noskaidroti čempionāta uzvarētāji. Latvijas volejbola seniori sacenšas trīs vecuma grupās: sievietes 35+ grupā, vīrieši 40+ grupā un 50+ grupā.

Sievietes 35+ grupas 1. un 2.kārtas spēles izspēlēja Jelgavā un Talsos, kur sīvās cīņās pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja Daugavpils novada volejbola  komanda, otrajā vietā Rīga MIX komanda, trešajā Jelgavas un ceturtajā Kuldīgas komanda. Sieviešu komandas finālsacensībās izspēlēs „krustu”:  1.v.- 4.v. un 2.v.- 3.v., uzvarētāju komandas spēlēs par 1. un 2. vietu, zaudētāju komandas par 3.un 4.vietu.

Vīriešu 40+ grupā pēc divām kārtām līderi Vecumnieku komanda, otrajā vietā ierindojās Daugavpils, trešajā- Jelgavas nov., ceturtajā- Talsi, piektajā- Tukuma nov. komanda. Šīs grupas komandas finālsacensībās spēlēs pēc sekojošas sistēmas- 1.vieta gaida, 2.v. spēlē ar 5.v. un 3.v.-4.v., tad uzvarētāju komandas un 1.v. ieguvēji savā starpā izspēlēs apli, kur noskaidros 1., 2. un 3. vietas ieguvējus. Zaudētāju komandas spēlēs par 4. un 5.vietu.

Vīriešu 50+ vecuma grupā komandas savā starpā izspēlēja apli, un ierindojās sekojošā secībā: Jelgavas novads,  FCG Rīga,  Rīga Masters, Madona, Durbes novads un Ventspils komandas. Komandas spēlēs  pēc sistēmas: 1.v. un 2.v. gaida, 3.v.spēlē ar 6.v., 4.v. -5.v. Uzvarētāju komandas un 1.v. un 2.v. komandas spēlē „krustu” sistēmas un noskaidro čempionus un citu vietu ieguvējus, bet zaudētāji  savā starpā noskaidro 5.v. un 6.v. 

Sacensību kalendāru, turnīra tabulas un spēļu rezultātus var apskatīt šeit.

Finālsacensību sākums visām vecuma grupu komandām š.g. 1.aprīlī, Kalnciema vidusskolas sporta hallē plkst.10.00.

Laipni lūgti visi volejbola cienītāji un atbalstītāji!