ŠMITS/SAMOILOVS SPĒLĒS PAR 3. VIETU

Pasaules U-21 čempionātā pludmales volejbolā Ņaņdzinā (Ķīna) Mihails Samoilovs ar Kristapu Šmitu rīt cīnīsies par bronzu, bet Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku finišēja piektās.

Ņaņdzinā vīriešiem no C grupas ceturtdaļfinālā iekļuva trīs dueti, un divi no viņiem tikās savā starpā. Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits otrreiz turnīra gaitā apspēlēja spāņus Oskaru Himenesu Gutjerresu un Alehandro Uertu Pastoru (30.) – 2:0 (20, 16) un iekļuva pusfinālā. Tur viņu pretinieki bija turnīrā ar 2. numuru uzreiz aiz mājiniekiem izliktie brazīlieši Adrielsons Dos Santoss un Renato Lima. Brazīlieši nedaudz labāki bija visos spēles elementos un mazāk kļūdījās, iekļūstot finālā ar 2:0 (15, 16) uzvaru.

Rīt mačā par 3. vietu latvieši tiksies ar Austrijas duetu Morics Kindls/Marians Klafingers, kuri turnīrā izsēti ar 32. numuru un pusfinālā ar 0:2 (-11, -17) piekāpās Krievijas pludmales volejbolistiem Aleksandram Kramarenko un Vasilijam Ivanovam (7.).

Sieviešu turnīrā ar 10. numuru izsētā Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku 1. setā sīvi pretojās turnīra galvenajām favorītēm brazīlietēm Eduardai Dudai Lisboai un Anai Patrisiai Silvai, piekāpjoties visā mačā ar 0:2 (-19, -12). Ņaņdzinā Graudiņa ar Kravčenoku ieņēma dalītu 5. vietu un pasaules rangam sakrāja 80 punktus.

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.