AUSTRIS ŠTĀLS VIENOJIES PAR TALLINAS SELVER TRENĒŠANU

Vienošanos par Tallinas Selver trenēšanu panācis Austris Štāls. Viņš aizstās līdzšinējo Selver galveno treneri Raineru Vasiļjevu.

Austris Štāls, kurš iepriekšējo sezonu volejbolā aizvadīja Baltijas līgā Biolars/Jelgava kluba sastāvā un tikko Saulkrastu kokteilī kopā ar Viktoru Koržeņeviču spēlēja pludmales volejbolu, vienojies ar Tallinas Selver par kluba trenēšanu nākamajā sezonā.

“Agrāk vai vēlāk tam bija jānotiek,” par sportista karjeras beigām saka Štāls. “Bija piedāvājums, un tāds, iespējams, ir tikai reizi mūžā. Man vēl bija spēkā līgums ar Biolars/Jelgava klubu, taču mēs ar klubu vienojāmies par tā izbeigšanu.”

Austri savā vietā uzaicinājis nu jau bijušais Igaunijas čempionu galvenais treneris Rainers Vasiļjevs, kurš nākamo sezonu trenēs Šveices čempionāta bronzas laureātus Volley Schoenenwerd.

“Līgums vēl nav parakstīts, bet mutiska vienošanās ir panākta, un kluba prezidents pats atbrauks uz Rīgu, kur parakstīsim vienošanos. Pagaidām esam vienojušies par viena gada sadarbību.

Selver sastāvs jaunajai sezonai jau ir zināms. Komanda ir komplektēta no jaunajiem spēlētājiem, un ārzemnieki pagaidām nav paredzēti. Uzdevumu sezonai pagaidām nav. Iespējams, ka tādi parādīsies sezonas gaitā.”