OKTOBRĪ CĒSĪS NOTIKS BALTIJAS KAUSA SACENSĪBAS

Šodien Cēsīs Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidents Atis Sausnītis ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu pārrunāja Baltijas kausa rīkošanu oktobrī un citus turpmākās sadarbības jautājumus.

Lai veicinātu volejbola popularitāti, kā arī  nodrošinātu augsta līmeņa sacensības jauniešu izlasēm, Cēsīs no 27. līdz 29. oktobrim tiek plānots aizvadīt Baltijas kausa izcīņas sacensības jauniešiem četrās vecuma  grupās – zēniem (1999./2000. gadā un 2001./2002. gadā dzimušajiem) un meitenēm (2000./2001. gadā un 2002./2003. gadā dzimušajiem).

Starptautiskais  turnīrs "Baltijas kauss" jau vairāk  kā  20  gadus tradicionāli norisinās pārmaiņus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā un ir viens  no sagatavošanās posmiem izlašu dalībai Austrumeiropas Volejbola  zonālās asociācijas un Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībās savās vecuma grupās.

Šogad turnīrs pulcēs 16 izlases (8 – zēniem un 8 – meitenēm). Izlašu  kandidātu sarakstos ir arī vairāki Cēsu sporta skolas audzēkņi, kas sekmēs arī pilsētas iedzīvotāju interesi vērot savus volejbola  talantus  klātienē. Tāpat tā būs iespēja arī Latvijas jaunatnes treneriem, apmeklējot sacensības, ne tikai vērot augstas klases volejbolu Cēsu sporta kompleksā, bet arī apmainīties pieredzē ar kaimiņvalstu volejbola speciālistiem.

Vienlaikus tika pārrunātas iespējas pludmales volejbola attīstība Cēsīs, tai skaitā organizējot Cēsīs kādu no Latvijas pludmales volejbola čempionāta  posmiem.

Pateicoties par produktīvo tikšanos, Atis Sausnītis pasniedza Jānim Rozenbergam prezentācijas cepurīti ar 2017. gada Eiropas čempionāta fināla logotipu un uzaicināja Rozenbergu apmeklēt Eiropas gada svarīgākās sacensības pludmales volejbolā, kā arī novēlēja veiksmi nākotnes sporta projektu īstenošanā.